|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ОБОВ’ЯЗКИ КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКИ ТА СТУДЕНТІВ – ПРАКТИКАНТІВ2.1.Методист факультету зобов’язаний: · за участю інспектора з охорони праці провести інструктаж студентів щодо техніки безпеки з відображенням цього у відповідних відомостях; · ознайомити студентів з графіком її проходження; · надати студентам-практикантам необхідні документи (скерування на практику, витяг із програми практики, щоденник, методичні рекомендації тощо).
2.2. Керівник практики від кафедри: · ознайомлює студентів з їхніми правами та обов’язками під час проходження практики; · інформує про мету, завдання та порядок проходження практики; · доводить до відома студентів порядок оформлення звітних матеріалів практики; · інформує студентів про систему звітності з практики, прийняту в університеті, критерії оцінювання рівня знань, умінь, навичок, які студенти досягли за результатами практики та процедуру захисту звіту з практики перед комісією; · надає студентам методичну допомогу при вирішенні питань, що виникають під час проходження практики; · здійснює контроль за проходженням практики студентами; · приймати захист практики (у складі комісії).
2.3.Безпосередній керівник практики за місцем її проходження зобов’язаний:
· розробити спільно зі студентом індивідуальний план проходження практики на основі програми практики з урахуванням конкретних умов і особливостей організації; · організувати контроль за виконанням завдань практики та індивідуального плану; · повідомляти ректорат університету, керівництво факультету, кафедри про результати практики, позитивні і негативні моменти проходження студентом практики, формувати пропозиції щодо вдосконалення програми та порядку проходження практики; · написати характеристику студента за результатами практики; · не допускати використання студентів – практикантів для виконання доручень, які суперечать меті практики.
2.4.Студент – практикант зобов’язаний:
· перед початком практики докладно ознайомитись з програмою практики, пройти колективний та індивідуальний інструктаж у керівника практики від кафедри щодо виконання завдань практики та загальної техніки безпеки, виробничої санітарії та охорони праці; · отримати відповідні документи для проходження практики; · своєчасно прибути до місця практики і приступити до виконання поставлених завдань; · чітко дотримуватись правил з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та правил внутрішнього трудового розпорядку за місцем проходження практики; · виконати програму та індивідуальний план практики, усі індивідуальні завдання у повному обсязі; оформити належним чином звітні документи та захистити результати перед комісією у визначений час.
3. ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ. ЗАВДАННЯ ПРАКТИКИ
3.3.Прибувши на місце проходження практики, студент зобов’язаний з’явитись до керівника установи, куди він скерований, вручити скерування і отримати завдання щодо проходження практики. Водночас має бути призначений безпосередній керівник практики (суддя, прокурор, керівник юридичного відділу тощо). 3.4. Під час практики студент повинен:
3.4.1. ЗНАТИ:
· теоретичні питання і нормативно-правові акти щодо сфери діяльності відповідно: судів, органів прокуратури, юстиції, нотаріату, адвокатури, юридичних відділів підприємств, установ, організацій тощо, залежно від місця проходження практики студентом;
3.2.2. ВМІТИ:
· знаходити і застосовувати необхідний правовий матеріал; · складати відповідні процесуальні документи.
3.2.3. НАБУТИ НАВИЧОК:
· організації діловодства; · ведення претензійно–позовної роботи; · складання проектів процесуальних документів; · оформлення трудових правовідносин; · організації та ведення прийому громадян; · надання консультацій, висновків і довідок з правових питань тощо.
4. ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТНИХ МАТЕРІАЛІВ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ ТА ЇХ ЗАХИСТ
4.1. Для публічного захисту результатів практики студент зобов’язаний подати такі документи: 4.1.1.Звіт про результати практики, в якому необхідно відобразити: - тривалість і послідовність проходження практики; - загальну характеристику базового органу практики; - вказати завдання, які було поставлено перед практикантом за звітний період; - докладний опис особисто виконаної роботи; - виклад спірних питань, що виникали в процесі проходження практики з поданням проекту своїх пропозицій з їх вирішення; - зауваження практиканта щодо діяльності судів, органів ДВС, нотаріату, юридичних відділів тощо і конкретні пропозиції з вдосконалення їх роботи; - недоліки і труднощі, що зустрілися під час проходження практики. - перелік і стислу характеристику зібраного матеріалу для навчальних цілей. 4.1.2. Зразки процесуальних та інших документів, складених студентом особисто під час практики. 4.1.3. Характеристику з місця проходження практики, складену керівником практики і завірену керівником установи (з печаткою). Усі перераховані вище документи і матеріали слід підшити в окрему папку, на титульному аркуші якої вказати, прізвище, ім’я, по батькові студента, курс, академічну групу, а також дату і місце проходження практики. 4.2. Захист практики оцінюється комісією за чотирьохбальною системою: “відмінно”, “добре”, “задовільно”, “незадовільно” в залежності від захисту, якості звіту та виконаних завдань з врахуванням оцінки безпосереднього керівника практики та характеристики. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |