|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
За яким методом здійснюється кошторисне фінансування?1) Нормативним; 2) Балансовим; 3) Коефіцієнтів; 4) Програмно-цільовим.
19. Звіти про проведені таємні видатки розглядаються на закритому пленарному засіданні: 1) Верховною Радою України; 2) Кабінетом Міністрів України; 3) Міністерством фінансів України; 4) Рахунковою Палатою.
20. Перелічіть принципи бюджетного фінансування: 1) Єдності, автономності, збалансованості, повноти, достовірності, гласності, наочності, субсидіарності, відповідальності учасників бюджетного процесу, справедливості, неупередженості; 2) Плановості, цільового спрямування коштів, безповоротності та безвідплатності фінансування, ефективного використання коштів, поєднання власних, кредитних та бюджетних джерел, здійснення постійного контролю. 3) Єдності, повноти, достовірності, гласності, наочності, самостійності, ефективності, публічності, прозорості, відповідальності учасників бюджетного процесу, демократизації; 4) Немає правильної відповіді.
21. Зведені фінансові плани поділяються на: 1) Індивідуальні і зведені. 2) Загальнодержавні, територіальні та галузеві. 3) Фінансові, бюджетні, загальнодержавні. 4) Індивідуальні та галузеві. 22. При плануванні видатків на харчування враховується батьківська плата у розмірі: 1) Що не перевищує 50% від вартості харчування на день. 2) Що не перевищує 55% від вартості харчування на день; 3) Що не перевищує 45% від вартості харчування на день; 4) Батьківська плата при плануванні видатків у ДДЗ не планується.
23. Основні показники виконання бюджетних програм – це: 1) Затрат, продукту, робочого навантаження, якості; 2) Затрат, собівартості, корисності, результативності; 3) Вхідних ресурсів, продукту, результативності, робочого навантаження; 4) Затрат, продукту, продуктивності, результативності.
24. Бюджетна програма розробляється на період: 1) Місяць; 2) Квартал; 3) 2-3 роки; 4) Один рік.
25.Бюджетне асигнування- це: 1) Повноваження, надане головному розпоряднику бюджетних коштів Бюджетним кодексом, Законом України про Державний бюджет або рішенням місцевої ради про місцевий бюджет, що має кількісні та часові обмеження та дозволяє надавати бюджетні призначення; 2) Повноваження, надане головному розпоряднику бюджетних коштів відповідно до бюджетного призначення на взяття бюджетного зобов»язання та здійснення платежів з конкретною метою в процесі виконання бюджету; 3) Будь-яке здійснене відповідно до бюджетного призначення розміщення замовлення, укладення договору, придбання товару, послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, згідно з якими необхідно здійснити платежі протягом цього ж періоду або у майбутньому; 4) Немає правильної відповіді.
26. Зведені кошториси: 1) Затверджуються; 2) Не затверджуються; 3) Затверджуються лише за загальним фондом; 4) Затверджуються лише за спеціальним фондом.
27. Усі показники, що характеризують видатки бюджетної установи, згруповано в кошторисі за: 1) Принципом побудови економічної класифікації видатків бюджету; 2) Принципом побудови відомчої класифікації видатків бюджету; 3) Принципом побудови функціональної класифікації видатків бюджету; 4) Принципом побудови програмної класифікації видатків бюджету.
28. Вищій кваліфікаційній категорії вчителя загальноосвітньої школи присвоюється: 1) 12 тарифний розряд; 2) 11 тарифний розряд; 3) 10 тарифний розряд; 4) 9 тарифний розряд. 29. Основою для визначення кількості педагогічних ставок у загальноосвітній школі є: 1) Кількість учнів, кількість класів; 2) Граничне наповнення класів; 3) Норма тижневого навантаження учителя; 4) Всі відповіді правильні.
30. Міжбюджетний трансферт для використання на певну мету називається: 1) Субсидія; 2) Субвенція; 3) Дотація вирівнювання; 4) Запозичення.
31. Класифікація доходів бюджету включає: 1) Податкові надходження, неподаткові надходження, доходи від операцій з капіталом, трансферти; 2) Надходження від продажу основного капіталу, від реалізації державних запасів товарів, від продажу землі та нематеріальних активів; 3) Доходи від власності та підприємницької діяльності, адміністративні збори і платежі, доходи від некомерційного та побічного продажу; 4)Класифікацію доходів бюджету, класифікацію фінансування бюджету, класифікацію боргу/
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |