|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Як визначити розмір видатків на медикаменти за кошторисом поліклініки?1) норму витрат на медикаменти помножити на кількість хворих; 2) норму витрат на медикаменти помножити на середньорічну кількість ліжок; 3) норму витрат на медикаменти помножити на кількість лікарських відвідувань; 4) видатки на медикаменти у поліклініці не плануються.
57. Загальноосвітня школа у м. Львові є розпорядником бюджетних коштів: 1) І ступеня; 2) ІІ ступеня; 3) ІІІ ступеня. 4) Одержувачем бюджетних коштів.
58. До системи органів державної влади в Україні входять: 1) Законодавча, виконавча, президентська; 2) Виконавча,судова, президентська; 3) Законодавча, виконавча, судова; 4) Немає правильної відповіді.
59. Норма навантаження вчителя на тиждень у загальноосвітній школі становить: 1) 20 годин; 2) 15 годин; 3) 18 годин; 4) 19 годин.
60. Кількість штатних працівників педагогічного персоналу дошкільних закладів обчислюється на основі: 1) Кількості груп; 2) Кількості дітей; 3) Фактичної наповненості груп; 4) Нормативу штатних одиниць на одну групу.
61. До основних методів бюджетного планування належать: 1) Системний аналіз і математичне моделювання; 2) Встановлення цільового призначення державних цільових фондів, установлення порядку використання коштів, встановлення бюджетних нормативів і лімітів використання грошових коштів; 3) Метод коефіцієнтів, нормативний, балансовий та предметно-цільовий; 4) Економетричний, економіко-статистичний, економіко-математичний.
62. Класифікація видатків бюджету здійснюється за: 1) Функціями, з виконанням яких пов’язані видатки, за економічною характеристикою операцій, при проведенні яких здійснюються ці видатки, за ознакою головного розпорядника бюджетних коштів, за бюджетними програмами. 2) Податковими надходженнями, неподатковими надходженнями, доходами від операцій з капіталом, трансфертами; 3) Розподільчою функцією, контрольною функцією і функцією по забезпеченню існування держави; 4) Правильної відповіді немає.
63. Що належить до поточних видатків: 1) придбання обладнання довгострокового користування; 2) оплата поточного ремонту обладнання та інвентарю; 3) будівництво житла; 4) оренда.
64. Бюджетна програма забезпечує звязок між: 1) Стратегічним планом розвитку, планом соціально-економічного розвитку; 2) Планом діяльності головного розпорядника коштів; 3) Бюджетом міста та планами співпраці з міжнародними організаціями;
65. Форма кошторису затверджується: 1) Державним казначейством; 2) Кабінетом Міністрів; 3) Міністерством фінансів; 4) Законом «Про Державний бюджет»;
66. На основі проектів зведених кошторисів головні розпорядники формують: 1) Бюджетні розписи 2) Бюджетні запити; 3) Лімітні довідки.
67. Розподіл видатків спеціального фонду проекту кошторису: 1) Проводиться за рахунок надходжень спеціального фонду. 2) Проводиться за рахунок надходжень загального фонду. 3) Проводиться за рахунок надходжень загального і спеціального фонду.
68. Для розрахунку оплати навчальних годин вчителя необхідно: 1) Добуток кількості годин педагогічного навантаження і нормативу за перевірку зошитів поділити на норму педагогічного навантаження; 2) Добуток ставка заробітної плати і кількості годин педагогічного навантаження поділити на норму педагогічного навантаження; 3) Поділити загальну кількість годин педагогічного навантаження по групі класів на норматив навантаження.
69.Розрахунок зарплати вчителів, кількість розрахованих педагогічних годин та педагогічних ставок відображається у: 1) Лімітній довідці; 2) Кошторисі; 3) Тарифікаційному списку; 4) Схемі посадових окладів.
70. Оперативно – сітьові показники – це: 1) показники, що показують число годин навчальних занять за навчальним планом і встановленої норми навчального навантаження учителя на тиждень. 2) показники, які відображають діяльність бюджетної установи й покладені в основу кошторисних розрахунків (кошторисного планування). 3) Кошти закладів і установ освіти та науки, які повністю або частково фінансуються з бюджету.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |