|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Хто встановлює мінімальний розмір статутного фонду недержавного комерційного банку?а) НБУ; б) збори акціонерів; г) правління банку.
3. Діяльність банку із формування власного капіталу, випуску банківських акцій, облігацій, векселів та інших боргових зобов’язань відноситься до операцій: а) інвестиційних; б) емісійних; в) засновницьких; г) депозитних.
4. Яка функція не притаманна власному капіталу банку: а) захисна; б) оперативна; в) стимулююча; г) регулююча.
5. Резервний капітал банку формується: а)за рахунок відрахувань від прибутку у процентах до регулятивного капіталу; б) за рахунок собівартості у залежності від ризику операцій; в) за рахунок коштів на кореспондентському рахунку у залежності від обсягу залучених коштів; г) за рахунок прибутку у залежності від ризику операцій.
6. Звичайні незабезпечені боргові капітальні інструменти, які за умовою контракту не можуть бути забрані з банку раніше 5 років, мають назву: а) гибридніх капітальних інструментів; б) субординованого капіталу; в) нерозкритих резервів; г) розкритих резервів.
7. Мінімальний розмір статутного капіталу на момент реєстрації банку банків, які здійснюють свою діяльність на території всієї України, не може бути менше: а) 1 мільйона євро; б) 3 мільйонів євро; в) 5 мільйонів євро; г) 10 мільйонів євро.
8. Формування та збільшення статутного капіталу банку може здійснюватися: а) виключно у грошовій формі – у гривні; б) виключно у грошовій формі: у гривні – для резидентів України, у іноземній вільно конвертованій валюті або у гривнях – для нерезидентів України; в) за рахунок грошових внесків і нерухомого майна (у пропорції 90:10); г) виключно у грошовій формі – у євро.
9. Банкам забороняється: а) емітувати акції на пред'явника; б) емітувати привілейовані акції; в) оголошувати підписку на акції у разі наявності збитків; г) придбавати власні акцій, якщо це не призводить до падіння регулятивного капіталу нижче за мінімальний рівень. 10. Депозити і вклади фізичних осіб відносяться до: а) власних коштів банку; б) залучених коштів банку; в) позичених коштів банку; г) немає правильної відповіді.
11. Нерозподілений прибуток є у складі: а) позичних коштів; б) залучених коштів; в) власних коштів; г) додаткового капіталу.
12. Розмір власного капіталу банку визначається з урахуванням таких факторів: а) вимог НБУ щодо мінімального розміру статутного капіталу; б) характеру активних операцій; в) специфіки клієнтури; г) всі відповіді правильні. Тема 3.Операції банків із залучення коштів. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |