АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Загальні положення. Міністерство аграрної політики та продовольства України

Читайте также:
  1. I. Мета, завдання та загальні вимоги до виконання курсової роботи
  2. Агальні положення щодо переходу на казначейське обслуговування місцевих бюджетів
  3. Аналіз фінансового положення компанії
  4. Апаратура, загальні вказівки по виконанню процедур
  5. Апаратура, загальні вказівки по виконанню процедур
  6. Визначте місце козацької держави у міжнародних відносинах та основні положення її дипломатичної діяльності.
  7. Вихідні положення
  8. Глава 1. Загальні положення
  9. Глава 1. Основні положення
  10. Глава 27. Загальні положення щодо умов та порядку переміщення і пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України
  11. Глава 39. Загальні положення щодо митного оформлення
  12. Глава 41. Загальні положення щодо митних платежів

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Вінницький національний аграрний університет

 

Навчально-науковий інститут аграрної економіки

Фінансово-економічний факультет

Кафедра фінансів та кредиту

 

 

ГРОШІ І КРЕДИТ

Методичні вказівки

до виконання розрахункової роботи

для студентів денної форми навчання фінансово-економічногофакультету

 

 

Освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр»

Галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво»

Напрям підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит»

 

 

ВІННИЦЯ - 2013

УДК:

 

Автори:

 

Вдовенко Л.О., к.е.н., доцент кафедри фінансів та кредиту, Руда О.Л. асистент кафедри фінансів та кредиту.- Гроші і кредит. Методичні вказівки до виконання розрахункової роботи для студентів денної форми навчання фінансово-економічного факультету

Рецензенти:

Даценко Г.В. к.е.н.. кафедри фінансового контролю та аналізу ВТЕІ КНТЕУ

Кравцова А.М. к.е.н., доц. кафедри міжнародної економіки ВНАУ

Коротка анотація

Методичні вказівки містять вимоги до виконання розрахункової роботи з дисципліни «Гроші і кредит». Виконання розрахункової роботи сприяє розвитку в студентів необхідних навичок пошукової та аналітичної роботи, закріпленню знань, які вони одержують під час аудиторних занять.

 

Рекомендовано науково-методичною комісією Вінницького національного аграрного університету (протокол № від 2013 року)

 

___________________________________________

Зав. видавничим центром Підписано до друку Формат

Ум. друк. арк. 6 Обл.-вид. арк.

Наклад 200 прим. зам. №

Видавничий центр ВНАУ

вул. Сонячна, 3, м. Вінниця, 21008.

 

 

ЗМІСТ

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ  
2. ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ  
3. СТРУКТУРА РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ  
4. ПОСЛІДОВНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ  
5. 3АХИСТ РОЗРАХУНКОВОЇ РОБОТИ  
6. ТЕМАТИКА РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНИХ РОБІТ  
7. ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАВДАННЯ ДО ТЕМ  
РЕКОМЕНДОВАНА Л1ТЕРАТУРА  
ДОДАТКИ  

 

Загальні положення

В умовах трансформації ринкових відносин підвищується роль грошей і кредиту в економіці України. Неможливо уявити ефективну робо­ту економіста без ґрунтовних знань закономірностей іперспектив розвитку грошово-кредитної сфери економіки, вивчення законодавчих і нормативних документів, що регулюють її функціонування.

Метою навчального курсу «Гроші та кредит» є ознайомлення студентів з відповідним методологічним і методичним апаратом знань з теорії грошей і кредиту, кількісної теорії грошей і сучасного монетаризму, грошового обігу, грошового ринку та грошових систем, кредитних і валютних відносин для розвитку грошової та кредитної системи.

Курс «Гроші та кредит» тісно поєднаний з такими економічними курсами, як економічна теорія, теорія фінансів, державне регулювання економіки і прогнозування, макроекономіка, банківські операції, міжнародні фінанси.

Основними завданнями курсу є:

- одержання необхідних знань і практики функціонування грошово-кредитної сфери;

- знання основ функціонування грошово-кредитних систем; сучасного стану грошово-кредитної системи, а також стану банківської системи України;

- вміння використовувати теоретичні знання при аналізі грошово-кредитної системи, а також стану банківської системи.

Для успішного виконання завдань студент повинен прослухати теоретичний курс і самостійно вивчити додаткову літературу з наведених питань, що виносяться на самостійне вивчення, отримати додаткову інформацію на семінарських заняттях.

За допомогою запропонованої системи індивідуальних завдань студенти зможуть з’ясувати, як вони засвоїли теоретичні основи з курсу «Гроші та кредит» і швидко і об’єктивно оцінити рівень своїх знань через пошук проблемних питань і шляхів їх вирішення.Процес розв’язування індивідуальних завдань має допомогти вільно оперувати термінами та поняттями, сприяти розвитку логічного мислення, ефективному пошукові нестандартних розв’язань поставлених завдань.

Розрахунково-графічна робота являє собою самостійне дослідження студента, яке виконується в основному на матеріалах статистичних щорічників, періодичних видань, джерел Міністерства фінансів України тощо або на фактичних матеріалах конкретних підприємств тощо.

Розпорядженням по кафедрі затверджується тема розрахунково-графічної роботи та призначається науковий керівник із викладачів кафедри (згідно з планом навчального навантаження). Після затвердження теми та наукового керівника студент складає план, який узгоджується з керівником.

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)