АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Актуальність теми

Читайте также:
  1. Актуальність обраної теми.
  2. Актуальність розділу.
  3. Актуальність теми
  4. Актуальність теми

При підготовці до практичного заняття

Навчальна дисципліна Сестринська практика
Модуль №  
Змістовий модуль №  
Тема заняття Особливості роботи та обов’язки медичної сестри відділення функціональної діагностики
Курс  
Факультет Медичний № 1

Методичні рекомендації складено відповідно освітньо-кваліфікаційних характеристик та освітньо-професійних програм підготовки спеціалістів, що затверджені Наказом МОН України від 16.05.2003 р. № 239 та експериментально-учбового плану, що розроблений на принципах Європейської кредитно-трансферної системи (ECTS) та затвердженої Наказом МОЗ України від 31.01.2005 р. № 52.

Вінниця – 2012

 


 

 

Актуальність теми

Сучасна діагностика неможлива без встановлення ступеня ураження функціональної спроможності функціонуючого органу та системи, а також визначення ступеня її тяжкості. Порушення функціонального стану органів та систем є одновною причиною втрати працездатності людини, і в більшості випадків визначає прогноз захворювання.

Сучасна медицина володіє широким арсеналом додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження хворих, що базується на використанні сучасної новітньої та традиційної медичної діагностичної апаратури. Це потребує наявності високо кваліфікованих фахівців-спеціалістів, які працюватимуть на діагностичних приладах. Вони мають бути обізнані з особливостями роботи на діагностичній апаратурі, правилах її обслуговування, мати відповідну кваліфікацію, що дозволяє правильно, своєчасно та адекватно інтерпретувати отримані результати інструментального обстеження пацієнтів з різною патологією внутрішніх органів.

Це в певній мірі стосується, як лікаря, так і середнього та молодшого медичного персоналу, що працює у відділеннях функціональної діагностики.

 

 

2. Конкретні цілі:

· Навчитися структурній організації відділення функціональної діагностики лікарні

· Навчитися правил обладнання робочого місця медичної сестри кабінету функціональної діагностики

· Навчитися нормативних документів щодо організації роботи кабінетів та відділень функціональної діагностики

· Навчитися основних діагностичних процедур, що широко використовуються в діагностиці захворювань внутрішніх органів

· Навчитися функціональних обов’язків медичної сестри кабінету функціональної діагностики

· Навчитися правил техніки безпеки при роботі з електричним обладнанням

· Навчитися вимогам, що пред’являються до середнього медичного працівника у разі виникнення аварійної ситуації при роботі з електричними приладами

· Навчитися діагностичним заходам та прийомам надання первинної долікарняної м медичної допомоги потерпілим у разі ураження електричним струмом

 


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)