АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ЧАСТИНА 2. НАРКОЛОГІЯ. Іноді доводиться стикатися з тим, що обстежувані не погоджуються з висновком про наявність у них алкогольного сп'яніння

Читайте также:
  1. Б) Змістовна частина тестових завдань.
  2. Вступ Основна частина Висновки ПИТАННЯ-
  3. Графічна частина
  4. Графічна частина
  5. Графічна частина курсового коректу
  6. ГРАФІЧНА ЧАСТИНА ПРОЕКТУ
  7. Графічна частина.
  8. Графічна частина:_____________________________________________________
  9. Допит потерпілого проводиться з дотриманням правил, передбачених частинами другою, третьою, п'ятою - чотирнадцятою статті 352 цього Кодексу.
  10. ДОХОДНА ЧАСТИНА БЮДЖЕТУ ЗМІЇВСЬКОГО РАЙОНУ
  11. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ЧАСТИНА
  12. Загальна частина

 
 


Іноді доводиться стикатися з тим, що обстежувані не погоджуються з висновком про наявність у них алкогольного сп'яніння, оскільки вжи­вали алкоголь напередодні, а не в день проведення огляду.

Варто зазначити, що висновок роблять за результатами огляду в той день і в ту годину, коли його було проведено. Крім того, якщо людина дійсно вживала алкоголь учора, але протягом доби він не зазнав повно­го розпаду, це рівносильно тому, що обстежуваний випив не 300 г горілки десять годин тому, а 50 г щойно. Якщо до початку огляду алко­голь не перероблений повністю, це означає, що обстежуваний перебу­ває в стані сп'яніння.

Найчастіші причини проведення огляду на вживання психоактив-них речовин і стан сп'яніння:

1. Перебування на робочому місці в стані сп'яніння.

2. Здійснення кримінальних або адміністративних правопорушень у стані сп'яніння.

3. Надання медичної допомоги особам у стані сп'яніння.

4. Дорожньо-транспортна пригода (ДТП).

Співвідношення причин огляду може значно відрізнятися в різних регіонах України. Нині їх левову частку становлять ДТП.

 


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)