АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Блок 6. Провідні шляхи головного і спинного мозку

Читайте также:
  1. II. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИКОННАННЯ.
  2. VIII. Шляхи, умови та очікувані результати реалізації Концепції формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді
  3. Алгоритм 4.3. Діагностичний і лікувальний (перша медична допомога) пошук при струсі мозку.
  4. Аналіз інших нормативно-правовими актів в сфері інформатизації та шляхи для її удосконалення.
  5. Анатомические структуры основания головного мозга.
  6. Анатомия головного мозга
  7. Анатомия головного мозга
  8. Анатомия головного мозга
  9. Анестезия при операциях по поводу объемных образований головного мозга
  10. Будова спинного мозку.
  11. ВАЖЛИВІСТЬ ЗНАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ. ПРОБЛЕМИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ. ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ.

1. Провідні шляхи ЦНС: визначення, класифікація. Біла речовина півкуль великого мозку – короткі і довгі асоціативні та комісуральні шляхи, їх функціональне значення.

2. Проекційні провідні шляхи: визначення, класифікація, функціональне значення. Перерахувати висхідні лемніскові та екстралемніскові проекційні шляхи.

3. Висхідні проекційні шляхи: визначення. Сомато-сенсорні шляхи больової і температурної чутливості (бічний спинно-таламічний шлях). та тактильної чутливості (передній спинно-таламічний шлях).

4. Висхідні проекційні шляхи: визначення. Сомато-сенсорний шлях свідомої пропріоцептивної, тактильної чутливості та стереогнозії (цибулино-таламічний шлях, пучки Голя та Бурдаха спинного мозку).

5. Висхідні проекційні шляхи: визначення. Шляхи больової, температурної, тактильної та свідомої пропріоцептивної чутливості від голови і шиї та інтероцептивний провідний шлях (ядерно-таламічні шляхи).

6. Висхідні екстралемніскові провідні шляхи: старий спинно-таламічний, спинно-тектальний та спинно-ретикулярний шляхи.

7. Висхідні проекційні шляхи: визначення. Шляхи несвідомої пропріоцептивної чутливості мозочкового спрямування (передній та задній спинномозочкові шляхи - шляхи Говерса та Флексига).

8. Проекційні провідні шляхи: визначення, класифікація, функціональне значення. Перерахувати низхідні проекційні шляхи.

9. Низхідні проекційні шляхи: визначення, класифікація. Формування та регуляція довільних рухів: пірамідні кірково-ядровий та кірково-спинномозкові (передній та бічний) шляхи.

10. Низхідні проекційні шляхи: визначення, класифікація. Кірково-мосто-мозочковий шлях, його складові частини. Функціональне значення.

11. Регуляція тонусу м‘язів та їх мимовільний рухів: екстрапірамідна рухова система, центри, внутрішньосистемні провідні шляхи.

12. Провідні шляхи екстрапірамідної системи: червоноядрово-спинномозковий (Монаків), покрівельно-спинномозковий (охоронний), ретикуло-спинномозковий, таламо-спинномозковий та оливо-спинномозковий шляхи.

13. Низхідні шляхи мозочка: мозочково-покришковий та мозочково-червоноядрово-спинномозковий шляхи. Присередній та дорзальний поздовжні пучки, початок, хід, функціональне значення.

14. Біла речовина півкуль великого мозку: внутрішня капсула, межі, частини, повідні шляхи, які проходять в кожній із цих частин. Провідні шляхи ніжок головного мозку, нижніх, середніх та верхніх мозочкових ніжок.

15. Провідні шляхи задніх, бічних та передніх канатиків спинного мозку.

16. Провідний шлях зорового аналізатора.

17. Провідний шлях зінично-акомодаційного рефлексу.

18. Провідний шлях слухового аналізатора.

19. Провідний шлях стато-кінетичного аналізатора, його зв‘язки з спинним мозком (присінково-спинномозковий шлях). та мозочком (прямий і непрямий присінково-мозочковий та мозочково-присінковий шляхи).

20. Провідний шлях нюхового аналізатора та його зв‘язки із старими утвореннями нюхового мозку.


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)