|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Дворічна дитина під час гри надає перевагуА. Складати предмети в коробки чи нанизувати їх на піраміду. Б. Грати поряд але не разом з іншою дитиною. В. Гратися з декількома іншими дітьми, зводячи, наприклад, будиночок з кубиків. Г. Гратися з іншими дітьми в складні театралізовані ігри. Ґ. Іграм, які тривають декілька днів, екскурсії з друзями.
Розвиток здібності дитини управляти прямою кишкою (проситися на горщик) займає А. 6 місяців. Б. 1 рік. В. 2 роки.
У віці 1 року словесний запас дитини в середньому складає А. 3 слова. Б. 19 слів. В. 22 слова. Г. 272 слова. У віці 15 місяців словесний запас дитини в середньому складає А. 3 слова. Б. 19 слів. В. 22 слова. Г. 272 слова. У віці 18 місяців словесний запас дитини в середньому складає А. 3 слова. Б. 19 слів. В. 22 слова. Г. 272 слова.
Трирічна дитина під час гри надає перевагу А. Складати предмети в коробки чи нанизувати їх на піраміду. Б. Грати поряд але не разом з іншою дитиною. В. Гратися з декількома іншими дітьми, зводячи, наприклад, будиночок з кубиків. Г. Гратися з іншими дітьми в складні театралізовані ігри. Ґ. Іграм, які тривають декілька днів, екскурсії з друзями.
Чотирирічна дитина під час гри надає перевагу А. Складати предмети в коробки чи нанизувати їх на піраміду. Б. Грати поряд але не разом з іншою дитиною. В. Гратися з декількома іншими дітьми, зводячи, наприклад, будиночок з кубиків. Г. Гратися з іншими дітьми в складні театралізовані ігри. Ґ. Іграм, які тривають декілька днів, екскурсії з друзями.
У якому із поданих рядків перелічено три види інтероцептивних відчуттів? А. Відчуття рівноваги, часу і руху. Б. Відчуття рівноваги, дотику і зору. В. Відчуття голоду, спраги, втоми. Г. Слух, відчуття часу, смак.
Людина перебирає папери на своєму столі. Вкажіть різницю між спостереженням і інтерпретацією. Що в даному випадку є спостереженням? А. Людина загубила потрібний папір. Б. Людина перебирає папери. В. Людина шукає загублений папір. Г. Людина роздратована власною неохайністю.
Скільки одиниць інформації може одночасно опрацьовувати короткочасна пам’ять? А. Не більше трьох. Б. П’ять. В. Сім. Г. Десять.
Дідусь згадує своє дитинство. Прикладом якого типу пам’яті є описана ситуація? А. Сенсорна. Б. Короткочасна. В. Довготривала.
Офіціантка в барі приймає замовлення на три піци, дві порції картоплі, п’ять молочних коктейлів. Прикладом якого типу пам’яті є описана ситуація? А. Сенсорна. Б. Короткочасна. В. Довготривала.
27. Правильним чи неправильним є твердження: Рівень інтелекту людини залежить від кількості і порядку дітей у сім’ї. А. Правильне. Б. Неправильне.
Чи може якийсь інший біологічний вид, крім людини, оволодіти мовою? А. Так, може. Б. Ні, не може.
Видами пасивної уваги є А. Фантазування. Б. Мрія.
Який із поданих умовиводів дедуктивний? А. Усі поети – митці. Деякі поети – наші сучасники. Отже, деякі наші сучасники – митці. Б. Залізо тоне у воді. Мідь тоне у воді. Свинець тоне у воді. Срібло тоне у воді. Золото тоне у воді. Залізо, мідь, свинець, срібло, золото – метали. Отже, метали тонуть у воді. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |