АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ПИТАННЯ: Активи та пасиви підприємства

Читайте также:
  1. III. Введение и активизация новой лексики.
  2. SWOT-аналіз підприємства та складання профілю середовища.
  3. АКТИВИЗАЦИЯ АБСОЛЮТНОГО РАЗУМА
  4. Активизация жизни людей с инвалидностью в Республике Алтай
  5. Активизация и основные сферы использования комплексных организационных технологий тайного принуждения личности.
  6. Активизация политических партий и первая русская революция 1905-1907 гг.
  7. Активизация уязвимости
  8. Активирование аминокислот происходит в два этапа
  9. Активированный уголь
  10. Акціонерний капітал та акціонерні підприємства
  11. Аналіз внутрішнього середовища підприємства ТОВ «Темп»
  12. Аналіз впливу збутової діяльності на прибуток підприємства

ВІДПОВІДЬ:

Активи і пасиви підприємства є об’єктами бухгалтерського обліку. Активи — це ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, призведе до отримання економічних вигід у майбутньому. Активи класифікують за складом і розміщенням та функціональною участю у процесі діяльності.
Активи поділяють на необоротні й оборотні.
Оборотні активи — це грошові кошти та їх еквіваленти, що не обмежені у використанні, а також інші активи, призначені для реалізації чи споживання протягом операційного циклу чи протягом 12 місяців із дати балансу. Виділяють такі оборотні активи: грошові кошти в касі і на рахунках у банках; виробничі запаси; короткострокові фінансові інвестиції; дебіторська заборгованість — поточна заборгованість із терміном погашення протягом одного року (заборгованість підзвітних осіб, заборгованість покупців); витрати майбутніх періодів — витрати, які мали місце протягом поточного або попередніх періодів, але належать до наступних звітних періодів.
Необоротні активи — термін їх корисного використання більше одного року або одного операційного циклу, який перевищує рік. Вони діляться на: основні засоби; нематеріальні активи; довгострокові фінансові інвестиції; інші необоротні активи.
Пасиви — це джерела утворення господарських засобів (активів). Джерела поділяються на:
— власні;
— залучені.
До власних можна віднести власний капітал, забезпечення майбутніх витрат і платежів, доходи майбутніх періодів.
Залучені поділяють на довгострокові та поточні зобов’язання.
Зобов’язання — це заборгованість підприємства, яка виникла внаслідок минулих подій і погашення якої призведе до зменшення ресурсів підприємства, які втілюють у собі економічні вигоди. До довгострокових відносять довгострокові кредити банків; довгострокові фінансові зобов’язання; інші довгострокові зобов’язання.
Поточні зобов’язання включають у себе: короткострокові кредити банків; кредиторську заборгованість за товари, роботи, послуги; поточні зобов’язання за розрахунками; інш

ВИКЛАДАЧ:
Н.В. ГОДОПОЛОВА
к.е.н, доцент, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вінницького інституту економіки Тернопільського національного економічного університету

http://www.vobu.com.ua/ukr/crib_categories/question/66

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)