|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Антимонопольне законодавство більшості країн світу забороняє картельні угоди, виключаючи окремі галузі, такі як?Банківництво Торгівля *Сільське господарство Нафтопереробка 35. Форма договірних відносин між підприємствами з приводу досягнення ними стратегічних цілей на основі спільного використання ресурсів та отримання синергійного ефекту – це: *Стратегічне партнерство Стратегічне управління Стратегічна взаємодія Стратегічне підпорядкування 36. За якого типу інтеграційного об’єднання підприємства та організації, що входять до його складу зберігають права юридичної особи, повну фінансову незалежність і виробничо-господарську самостійність: Асоціація *Корпорація Концерн Трест 37. Залежно від характеру інтеграційних зв'язків між компаніями розрізняють такі види концернів: *Вертикальний та горизонтальний Материнський та дочірній Головний та підпорядкований Головний та дочірній 38. Який тип інтеграційного об’єднання підприємств не може здійснювати підприємницьку діяльність і отримувати прямі доходи: Концерн Корпорація *Асоціація Картель 39. Форма об'єднання підприємств, коли прибуток всіх учасників акумулюється в єдиному фонді, а потім розподіляється між ними у заздалегідь установленій пропорції – це: Концерн Асоціація Трест *Пул
40. Вид консорціуму, за якого компанії, що входять до його складу розподіляють між собою взятий на себе ризик і забезпечують його відшкодування - це: Банківський консорціум Фінансовий консорціум *Гарантований консорціум Експортний консорціум
41. Метою створення консорціумів є: *Об'єднання зусиль для реалізації конкретного проекту Надання учасникам консультаційних та інформаційних послуг Централізація збуту готової продукції Об’єднання напрямів господарської діяльності учасників
42. Який тип інтеграційного об’єднання підприємств характеризується виробничою однорідністю діяльності, спеціалізацією на одному чи декількох однорідних видах продукції чи послуг: Асоціація Пул Концерн *Трест
43. Що з переліченого є основною ознакою партнерських відносин: Обмін ресурсами Взаємодопомога *Обмін інформацією Взаємна зацікавленість
44. Назвіть стадії розвитку між партнерами: *Виконувач обов’язків, радник, співробітник Виконувач обов’язків, помічник, підлеглий Керівник, радник, робітник Керівник, помічник, команда
45. Яка концепція є найбільш розвинутою для здійснення оцінки ефективності стратегічного партнерства: Цільова концепція Системна концепція Функціональна концепція *Концепція синергізму
46. Стратегічні зміни на підприємстві – це: послідовний перехід від однієї системи цілей функціонування до іншої, яка відповідає новим якісним особливостям зовнішнього і внутрішнього середовища; перехід з одного стану об’єкта в інший; * зміни, викликані бурхливим розвитком ринку, або зміною цільових орієнтирів підприємства; удосконалення або коригування головних функцій підприємства, спрямованих на досягнення цілей діяльності в рамках існуючої структури і досягнутого рівня якості системо утворюючих елементів.
47. Окремі зміни в будь-яких сферах діяльності підприємства (зміна пріоритетів, технології, структурні перетворення здійснюються, як правило, у разі переорієнтації діяльності підприємства): локальні стратегічні зміни; реактивні стратегічні зміни; проактивні стратегічні зміни; * часткові стратегічні зміни.
48. Зміни, що дозволяють уникнути погіршення становища, призупинення розвитку, сприяють не тільки збереженню, а й подальшому підвищенню темпів зростання: локальні стратегічні зміни; реактивні стратегічні зміни; * проактивні стратегічні зміни; часткові стратегічні зміни.
49. Типи стратегічних змін відповідно до об’єкта, на який направлено такі зміни: * технологічні; у продукції та послугах; структурні або системні; у персоналі; поступові (східчасті); фундаментальні (революційні); реактивні; проактивні; часткові; локальні; радикальні.
50. Стратегічні зміни на підприємстві, обумовлені обраною стратегією або її коригуванням в процесі реалізації, можуть бути: технологічні; у продукції та послугах; структурні або системні; у персоналі; поступові (східчасті); фундаментальні (революційні); реактивні; проактивні; * часткові; локальні; радикальні.
51. Структурні або системні стратегічні зміни: пов’язані з процесом виробництва в організації і включають базу знань та навичок, що забезпечують відмітні від конкурентів можливості й направлені на те, щоб зробити виробництво більш ефективним або збільшити його обсяги; стосуються процесів випуску продукції або надання послуг; * пов`язані з діючою в організації адміністративною методологією, політикою, системою управління; відображують зміни в цінностях, підходах, класифікації та досвіді працюючих для того, щоб вони накопичували та нарощували зусилля для досягнення цілей організації.
52. До якого типу належить працівник, що сприймає зміни, але виявляє своє ставлення до них скрито: противник; прихильник; * «пасивний спостерігач»; «небезпечний елемент».
53. До якого типу належить працівник, що не сприймає зміни і відкрито виявляє своє ставлення до них: * противник; прихильник; «пасивний спостерігач»; «небезпечний елемент».
54. Конкурентний стиль проведення змін і усунення конфліктів передбачає, що: керівник виявляє низьку настирливість у реалізації змін, прагне знайти порозуміння з противниками; *керівник зорієнтований на силу, наполягає на утвердженні своїх прав, передбачає наявність переможця та переможеного; керівництво наполягає на проведенні деяких змін і прагнення керівництва порозумітися з тими, хто чинить опір; керівництво прагне реалізувати свої підходи й порозумітися з опонентами змін.
55. Стиль співпраці при проведенні змін і усуненні конфліктів передбачає, що: керівник виявляє низьку настирливість у реалізації змін, прагне знайти порозуміння з противниками; керівник зорієнтований на силу, наполягає на утвердженні своїх прав, передбачає наявність переможця та переможеного; керівництво наполягає на проведенні деяких змін і прагнення керівництва порозумітися з тими, хто чинить опір; *керівництво прагне реалізувати свої підходи й порозумітися з опонентами змін.
56. Зміни, які відбуваються в сучасному бізнес-середовищі з продуктами: *оновлюються все швидше; втрачають циклічність; стають глобальними і віртуальними; стають стислими і критичними.
57. Основною причиною проведення змін на вітчизняних підприємствах є: особиста ініціатива керівників для зміцнення конкурентного стану; невдоволення працівників існуючими умовами праці; особиста ініціатива керівників для отримання додаткових вигод; * погіршення основних фінансово-економічних показників.
58. Стратегічний консалтинг – це: побудова ефективної системи управління, в ході якої упорядковується документообіг та інформаційний обмін між підрозділами підприємства, що консультується, створюються оптимальні системи мотивації та розподілення функцій, повноважень і відповідальності між працівниками; комплекс послуг у сфері інформаційних технологій; перетворення у будь-яких підсистемах підприємства на рівні функціональної, конкурентної або генеральної стратегій для забезпечення його адаптивного функціонування, стійкого розвитку та ефективної трансформації у динамічному бізнес-середовищі; * комплекс послуг з перетворення бізнес-ідеї в успішну стратегію бізнесу.
59. Адаптивна перевага стратегічного консалтингу заклечається: в тому, що більшість компаній перенасичені об’ємами, швидкістю і багатогранністю інформації; *в тому, що консультант повинен розуміти непередбачуваність сучасного бізнес середовища і обмеженість дедуктивного аналізу; в тому, що зараз населення досить занепокоєне встановленням соціальної справедливості і захистом навколишнього середовища; в фокусуванні на потрібній інформації, вмінні розпізнати, зрозуміти потрібні сигнали для подальшого моделювання поведінки організації.
60. Соціальна перевага стратегічного консалтингу заклечається: в тому, що більшість компаній перенасичені об’ємами, швидкістю і багатогранністю інформації; в тому, що консультант повинен розуміти непередбачуваність сучасного бізнес середовища і обмеженість дедуктивного аналізу; *в тому, що зараз населення досить занепокоєне встановленням соціальної справедливості і захистом навколишнього середовища; в фокусуванні на потрібній інформації, вмінні розпізнати, зрозуміти потрібні сигнали для подальшого моделювання поведінки організації.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.) |