|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Гуз Галиною Миколаївною- Яку частину у вашому раціоні займає хліб та хлібобулочні вироби? - 35% мого раціону займає хліб та 5 % - хлібобулочні вироби. - Ви, як керівник навчального закладу, яким виробникам хліба віддаєте перевагу для харчування дітей у їдальні? - В шкільній їдальні щоденно харчується близько 100 учнів. Важливим завданням адміністрації школи є забезпечення шкільної їдальні свіжими та корисними продуктами харчування, а особливо хлібом. Тому діти вживають хлібобулочну продукцію нашого районного хлібокомбінату «Бершадьхліб». - Чи чули ви незадоволення якістю хліба з боку дітей та батьків? - Незадоволень як таких не було. Наші діти з’їдають хліба доволі, адже він завжди свіжий і смачний. Особливим попитом користуються булочки до чаю. - У майбутньому, як керівник навчального закладу, плануєте використовувати продукцію даного підприємства чи мінятимете постачальника? - Якість продукції нас задовольняє. З даним комбінатом ми співпрацюємо тривалий час і завжди знаходимо спільну мову. - Ваші побажання та пропозиції. - Хотілося, аби збільшився асортимент хлібобулочних виробів, адже дітей завжди цікавить щось нове.
На основі проведених спостережень, анкетування населення та інтерв’ю виявлено такі результати. 1. Із 200 опитаних мешканців нашого села 16% купують хліб щодня, інші 84% - через день. 2. 45% покупців не цікавляться виробниками, а купують хліб, оцінюючи його зовнішній вигляд, 55% знають, чию продукцію вони купують і ніколи не зраджують своїм вподобанням. 3. Найбільш вживаним є пшеничний хліб круглої форми (паляниця), що становить 80% від усієї купівлі. Житній хліб купують постійні покупці – 16%, інші хлібобулочні вироби (батони, плетенки, булочки) становлять лише 4%. 4. В першу чергу покупці звертають увагу на ціну продукції (75%), яка останнім часом не є стабільною, тому такий критерій як якість продукції відходить на задній план. І лише 25% не зважають на ціну, а обирають якість. 5. За усіма буденними турботами люди не завжди звертають увагу на умови перевезення та зберігання хліба. Головне те, що він є на полицях магазинів. 6. Про те що в нашому регіоні існують інші виробники хліба, люди знають, і тому 90% жителів хотіли б споживати продукцію Гайворонського, Гайсинського, Ананіївського, Уманського хлібокомбінатів. 7. 2/3 опитаних жителів села знають про існування організацій захисту прав споживачів, але жоден з них не звертався по їх допомогу.
Висновки
Отже, на основі результатів проведеної роботи можна стверджувати, що в нашому селі постачальниками хліба та хлібобулочних виробів є комбінати, які ведуть здорову конкуренцію у боротьбі за споживача. Вони намагаються представляти гарні асортименти своєї продукції, аби задовольнити вподобання населення. Проте, в селі ще живуть давні українські традиції випічки домашнього селянського хліба. Більшість людей старшого віку цінують смакові якості саме домашньої випічки. Оскільки економічно невигідно випікати одну-дві хлібини в домашній печі, тому хліб та інші хлібні вироби печуть переважно на великі свята та урочисті події, зокрема на Великдень печуть духмяні паски, а жодне весілля не обходиться без запашного величавого короваю.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |