АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Мета та завдання навчальної дисципліни. напрям підготовки0304 право

Читайте также:
  1. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності
  2. II. ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ
  3. АЛГОРИТМ РОБОТИ НАД ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИМИ ЗАВДАННЯМИ З КУРСУ «ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО ТРЕНІНГУ»
  4. АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ ЗІ СТРУКТУРНО-ЛОГІЧНОЮ СХЕМОЮ (МІЖДИСЦИПЛІНАРНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ).
  5. ВИКОНАННЯ ЗАВДАНня
  6. Вирішення завдання
  7. Вихідні дані завдання й проміжні розрахунки
  8. Виховні завдання
  9. Відзначимо наступні основні функції політичної соціології як навчальної дисципліни: світоглядну, пізнавальну, виховну, практично-політичну.
  10. Вступ до дисципліни “Логіка”.
  11. Вступ до дисципліни. ВИТОКИ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
  12. Гносеологія, предмет, структура, завдання. Онтологія.

РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

Сімейне право»

напрям підготовки 0304 право

спеціальність 6.030401 «Правознавство»

Економіко-правовий факультет

Для студентів денної та заочної форми навчання

 

Маріуполь – 2012 рік

 

Робоча програма з дисципліни «Сімейне право» для студентів ОКР «Бакалавр»

за напрямом підготовки 0304 право, спеціальністю 6.030401 «Правознавство». „01”вересня, 2012 року - 18с.

 

 

Розробники:старший викладач кафедри господарського, цивільного та трудового права Дмитрієва К.І.

 

Робоча програма затверджена на засіданні кафедри господарського, цивільного та трудового права Маріупольського державного університету

Протокол від “12”вересня 2012 року № 2

 

Завідувач кафедри господарського, цивільного та трудового права Маріупольського державного університету

 

_______________________ (к.ю.н., професор Л.М. Ніколенко)

(підпис) (прізвище та ініціали)

“_____”___________________ 20___ року

 

Схвалено вченою радою ЕПФ МДУ

 

Протокол від “25” жовтня 2012 року № 2

 

“_____”________________20__ року Голова _______________ (_____________________)

(підпис) (прізвище та ініціали)

 

 

ÓМДУ, 2012 рік

Ó МДУ, 2012 рік

 

 

Опис навчальної дисципліни

 

Найменування показників Галузь знань, напрям підготовки, освітньо-кваліфікаційний рівень Характеристика навчальної дисципліни
денна форма навчання заочна форма навчання
Кількість кредитів –2 Галузь знань 0304 право (шифр і назва) Вибіркова
Напрям підготовки 030401 правознавство (шифр і назва)
Модулів – 2 Спеціальність (професійне спрямування): 6.030401 «Правознавство»   Рік підготовки:
Змістових модулів – 1 3-й 3-й
Індивідуальне науково-дослідне завдання: проект Семестр
Загальна кількість годин - 72 6-й 6-й
Лекції
Тижневих годин для денної форми навчання: 2 аудиторних – 28 самостійної роботи студента – 35 Освітньо-кваліфікаційний рівень: Бакалавр   18 год. 10 год.
Практичні, семінарські
12 год. 2 год.
Самостійна робота
35 год. 56 год.
Індивідуальні завдання:
7год. 4 год.
Вид контролю: ПМК
         

 

 

Мета та завдання навчальної дисципліни

Сучасне життя вимагає від кожної людини, а тим більше від молодої, глубоких правових знань, компетенції у всіх сферах. В умовах будівництва в Україні правової держави для фахівців з вищім рівнем освіти велике значення має вивчення сімейного законодавства України. На жаль, прояви правового нігілізму ще досіть широко розповсюджені в нашому житті і становлять потенційну загрозу безпеці держави.

Підвищення рівня знань з сімейного права, правосвідомості і правової культури можливе лише за повсякденного, професійно організованого правового виховання, здійснюваного з використанням всіх його форм, у тому числі і за допомогою найсучаснішої науково обґрунтованої юридичної літератури.

В основу розробленого курсу «Сімейне право» покладене чинне законодавство України, міжнародно-правове акти, методичні матеріали, посібники і підручники з сімейного права, які допущені й рекомендовані Міністерством освіти і науки України, як посібники та підручники для студентів вищої школи.

При вивченні курсу бажано відстежувати зміни у чинному законодавстві, використовувати посібники, підручники, довідники, збірники нормативних актів з метою формування цілісної системи знань з сімейного права.

Програма дисципліни «Сімейне право» розроблена відповідно до учбового плану підготовки фахівців вищої кваліфікації.

Навчальний курс «Сімейне право» вивчається студентами третього курсу навчання у шостому семестрі.

Програма навчальної дисципліни «Сімейне право» розроблена для студентів спеціальності «Правознавство», які навчаються за програмою професійної підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр.

Загальна кількість годин (кредитів) за навчальним планом становить 146 годин (4.06 кредитів, з розрахунку 1 кредит дорівнює 36 годин). У таблиці 1 наведений опис навчальної дисципліни.

Підготовка фахівців з правознавства, що здатні творчо використовувати набуті знання, тлумачити закон, зумовлює необхідність застосовувати активних методів навчання, які орієнтують студентів не тількі на засвоєння певної суми знань на лекціях, а й стимулюють їх самостійну роботу на семінарських заняттях та у вільний від навчання час.

ОСНОВНІ ФОРМИ навчання:

· лекції,

· семінари: в цілях перевірки знань та вмінь студентів з курсу «Сімейне право» передбачені оперативний контроль та рубіжний контроль

· індивідуальні заняття:

· консультації (тематичні та методичні) проводяться з метою отримання студентом відповіді на окремі питання щодо теоретичного матеріалу змісту модуля-розділу, який вивчається та надання методичних вказівок щодо організації роботи з вивчення розділу та виконання поставлених завдань.

· індивідуальне завдання – самостійна робота студента спрямована на поглиблення, узагальнення та закріплення знань, які він здобуває в процесі навчання.

СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ. Засвоєння студентами змісту програми навчального курсу «Сімейне право» здійснюється шляхом модульного навчання та рейтингової системи.

Запровадження модульного навчання та рейтиногової системи оцінювання знань при вивченні навчальної дисипліни має за мету підвищування якості навчання, посилення мотивації студентів при вивченні дисципліни, стимулювання їх повсякденної систематичної самостійної роботи, створення умов для прояву кожним студентом потенційних можливостей при засвоєнні зиісту матеріалу, а також підвищення об'єктивності оцінювання усіх видів навчальної роботи студента при вивченні зазначеної дисципліни.

Важливою умовою вивчення навчальної дисципліни є перевірка набутих студентами знань і вмінь.

Програма побудована за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих навчальних закладах та узгоджена з примірною структурою змісту навчального курсу, рекомендованою Європейською Кредитно-Трансферною Системою (ECTS).

Програма складається з одного змістовного модулю:

Модуль 1 – Правове регулювання сімейних відносин в Україні

 


1 | 2 | 3 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.)