АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Характеристика галузі господарської діяльності фахівця

Читайте также:
  1. A. Характеристика нагрузки на организм при работе, которая требует мышечных усилий и энергетического обеспечения
  2. I. Общая характеристика договора продажи недвижимости
  3. II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності
  4. II. Загальна характеристика ХНАДУ
  5. S: Установить соответствие между типами общества и их характеристиками.
  6. VІ. ПРАВОВІ І НОРМАТИВНО – ТЕХНІЧНІ ОСНОВИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
  7. А. Общая характеристика вены
  8. Аварии на химически опасных объектах, их медико-тактическая характеристика.
  9. Агальна характеристика конституційного права України.
  10. Адаптація. Характеристика адаптацій. Основні концепції адаптаційних пристосувань
  11. Административное правонарушение и преступление: сравнительная характеристика.
  12. Амплитудно-частотная характеристика (АЧХ)

КУРСОВА РОБОТА

З МЕТОДИКИ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

на тему:

«Дидактичний проект підготовки робітника за фахом

«Слюсар - електрик з ремонту електроустаткування»

з поглибленою розробкою технологій навчання по темі:

«Технологія просочення і компаундування обмоток, дисципліна «Спеціальна технологія»»

Розробив студент групи ДРЕ-С9-2 Ботіков Д.Ю. Перевірила Рогуліна М.Р.

 

 

Харків 2012

Зміст[Д1]

 


 

Вступ
Корінні політичні та соціально-економічні перетворення в Україні зумовили протиріччя в її системі професійної освіти. Перше протиріччя складається між вимогами ринку і рівнем професійної підготовки фахівців. Дійсно, сьогодні від працівника на ряду з точним виконанням технічних дій потрібно грамотне рішення правових, економічних, екологічних питань, не передбачених програмами. У той же час термін підготовки фахівців залишається незмінним, а з окремих дисциплін за рахунок збільшення їх кількості навіть скоротився. Не відповідність між обсягом навчальної інформації і часом відведеного на її засвоєння і становить другу протиріччя.
Вирішити ці суперечності представляється можливим завдяки оптимізації програм і технології навчання, що й знайшло відображення в апараті дослідження.
Об'єкт дослідження: процес професійної підготовки учня ПТУ за спеціальністю «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 5-го розряду».

Предмет дослідження: процес професійно-теоретичної підготовки учня ПТУ.

Мета: спроектувати програму і технологію підготовки робітників за спеціальністю «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування», що враховує останні тенденції розвитку умов виробництва.

 


 

Завдання дослідження:
1. Провести аналіз умов провадження професійної діяльності робітника.
2. Визначити програму професійної підготовки фахівця.
3. Обгрунтувати доцільність обраного змісту, обсягу і послідовності викладу навчального матеріалу по темі курсу «Спеціальна технологія» «Р Технологія просочення і компаундування обмоток».
4. Обгрунтувати оптимальність обраних технологій навчання на рівні зазначеної теми.
У даній роботі розробляються питання, які стосуються проектування програми професійної підготовки робочого, проектування педагогічних технологій навчання по заданій темі курсу "Спеціальна технологія" «Технологія просочення і компаундування обмоток», введення до роботи, висновок, список використаної літератури.

 


 

Аналіз професійної діяльності фахівця.

Характеристика галузі господарської діяльності фахівця.

 

Сучасне виробництво повністю механізоване. Усе промислове виробництво засноване на застосуванні техніки, що полегшує, а часом й цілком замінює людську працю. На кожній машині, на кожнім устаткуванні застосовується електроенергія як рушійна сила. Автоматизація робочих процесів здійснюється за допомогою електричних пристроїв. Електроенергія в чистому вигляді не засмічує навколишнє середовище, а значить у ній є майбутнє. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування виконує роботу яка є загальними для всіх видів економічної діяльності та пов’язані з обслуговуванням та ремонтом електроустаткування.

Для убезпечення постачання електроенергії, потрібно якісно обслуговувати всі елементи електросистем. Для цього необхідні робочі кадри такі як:

електрик з ремонту стартерів, генераторів, магніту

сільгосптехніки

сантехнік-електрик

слюсар ремонтник верстатів

електромонтажник

слюсар-електрик з ремонту устаткування, електрик з ремонту рухомого складу

інженер-електрик по ремонту козлових і мостових кранів

електромонтер

електромеханік, інженер-проектант по електриці та багато других різноманітних напрямків спеціальності слюсар-електрик.[Д2]

З цього треба визначити що слюсар ремонтник, це універсальне ім`я для певної сфери діяльності. Тому треба визначити, який навчальний заклад він закінчив, та уделити певну увагу ріку підготовки.[Д3]


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)