|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Вступ до філософіїОсновні розділи сучасної філософії: онтологія, гносеологія, філософська антропологія, аксіологія, соціальна філософія. 3. Галузева філософія. Філософія управління. Мета та завдання навчальної дисципліни 1.1. Метою викладання навчальної дисципліни «Філософія» є: засвоєння студентами теоретичного курсу філософських знань, формування цілісного гуманістичного світогляду, розвиток теоретичного мислення, здатності самостійно вирішувати проблеми, що виникають у професійній діяльності, виховання інтелектуальної культури, усвідомлення свого місця і ролі в житті суспільства, відповідальності за свій вибір і діяльність.
1.2. Основними завданнями вивчення дисципліни є: · оволодіння знаннями щодо існуючого світу та місця людини у ньому, формування наукового світогляду і методологічної чіткості мислення; · прищеплення навичок застосування методології соціального пізнання в практичній діяльності, самостійного аналізу складних явищ та суперечностей соціальної дійсності, з’ясування сутності тих чи інших філософських концепцій, їх значення для правової теорії і практики; · виховання відповідальності за свій вибір та діяльність, застосування філософських знань в професійній діяльності; · формування культури мислення. 1.3. Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні: знати: - сутність і специфіку філософії як форми суспільної свідомості; - основні етапи розвитку філософії, характер і зміст її основних теорій і течій; - історичні умови виникнення і теоретичні джерела вітчизняної філософії; - сучасні філософське і природничонаукове розуміння буття, особливості сучасного виробництва та науково-технологічної революції в умовах інформаційного суспільства; - основні принципи людської свідомості та пізнання, їх структури і закономірностей розвитку; - зміст та ідеологічну спрямованість сучасних концепцій людини; - світоглядні та методологічні засади соціального і духовного буття людини, філософські основи соціального управління, глобальні проблеми сучасності.
вміти: самостійно осягати суть філософських творів, з’ясовувати їх методологічні настанови та соціальні наслідки; проводити методологічний аналіз різноманітних концепцій суспільного розвитку; застосовувати філософські знання в пізнавальній і практичній діяльності, зокрема при розв’язанні тих чи інших економічних проблем тощо.
На вивчення навчальної дисципліни відводиться 108 годин / 3 кредити ECTS. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |