|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
За спеціальністю «Основи психології. Основи педагогіки»Методична розробка До проведення семінарських занять на медичному факультеті За спеціальністю «Основи психології. Основи педагогіки» (для студентів) Тема: Предмет, завдання і методи психологічної науки.
Мета: удосконалити знання студентів про психологію як універсальну науку, яка тісно пов’язана з іншими науками та повсякденним життям, визначити предмет психології та основні психодіагностичні методи.
Знати: 1. Що таке психологія як наука, її роль та місце у практиці та повсякденному житті людини. 2. Основні етапи становлення психології та виокремлення її в самостійну галузь знань. 3. Поняття про психіку, три взаємопов’язані форми вияву психіки. 4. Що на сьогоднішній день є предметом вивчення психології. 5. Класифікація методів психологічної науки. 6. Галузі психології та її зв’язок з іншими науками.
Вміти: 1. Використовувати основні методи психології у роботі з пацієнтами. 2. Визначити значення психології для професії медика та медицини.
Контрольні питання теми:
Література:
Методичну розробку підготували: асист. Панчак О.В., асист. Кахно І.В. Методична розробка обговорена на засіданні кафедри «____»___________ 200 р. Протокол № ____ Завідуючий кафедрою нервових хвороб № 2 з курсом загальної психології Пітик М.І. Методична розробка До проведення семінарських занять на медичному факультеті за спеціальністю «Основи психології. Основи педагогіки» (для студентів) Тема: Особистість та діяльність.
Мета: удосконалити знання студентів медичного факультету про людину, як біосоціальну істоту де психологічне, соматичне та соціальне тісно пов’язані та взаємообумовлені між собою; розвиток та формування особистості в процесі діяльності.
Знати: 1. Визначення понять «людина», «індивід», «індивідуальність», «особистість» та як ці поняття взаєомпов’язані між собою. 2. Погляд на особистість з точки зору основних типологічних теорій особистості: А) типологічна модель особистості У. Шелдона; Б) типологічна модель особистості Е. Кречмера; В) типологічна модель особистості К. Юнга. 3. Поняття про діяльність, основні види діяльності (ігрова діяльність, перетворююча, трудова, пізнавальна, ціннісно-орієнтаційна). 4. Поведінка як різновид людської діяльності. 5. Спрямованість та мотивація як чинники розвитку особистості. 6. Поняття інтересів.
Вміти: 1. Визначити основні рушійні сили розвитку особистості. 2. Підібрати комплекс методик для вивчення особистості (активності особистості, мотивації особистості, комунікативності).
Контрольні питання теми: 1. Визначення понять «людина», «індивід», «індивідуальність», «особистість» та взаємозв’язок між ними. 2. Погляд на особистість з точки зору типологічної моделі особистості У. Шелдона. 3. Типологічна модель особистості Е. Кречмера; 4. Типологічна модель особистості К. Юнга. 5. Поняття про діяльність, основні види діяльності (ігрова діяльність, перетворююча, трудова, пізнавальна, ціннісно-орієнтаційна). 6. Поведінка як різновид людської діяльності. 7. Спрямованість та мотивація як чинники розвитку особистості. 8. Поняття інтересів.
Література:
Методичну розробку підготували: асист. Панчак О.В., асист. Кахно І.В. Методична розробка обговорена на засіданні кафедри «____»___________ 200 р. Протокол № ____ Завідуючий кафедрою нервових хвороб № 2 з курсом загальної психології Пітик М.І. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.008 сек.) |