|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Чи підлягає кримінальній відповідальності особа, яка вчинила передбачене кримінальним законом суспільно небезпечне діяння під впливом психічного примусу?1. Не підлягає. 2. Не підлягає лише при вчиненні необережного злочину. 3. Це питання в кожному конкретному випадку вирішується судом. 4. Не підлягає, якщо фізичний примус повністю виключає вольовий характер особи, яка діяла під впливом насильства. 5. Не підлягає, якщо особа діяла в стані необхідної оборони. 6. Не підлягає, якщо особа діяла в стані крайньої необхідності. 7. Підлягає лише при вчиненні умисного злочину. 8. Підлягає тільки в конкретних випадках, що зазначені в Особливій частині КК України. 9. Жодна з наведених вище відповідей не є правильною.
23. Знаряддя вчинення злочину це: 1) речі матеріального світу у зв’язку з якими або з приводу яких вчиняється злочин; 2) речі, процеси, явища, якими безпосередньо заподіюється або може бути заподіяна істотна шкода суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом; 3) речі, процеси, явища, яким безпосередньо не заподіюється або не може бути заподіяна шкода суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом, але які полегшують вчинення злочину; 4) речі, процеси, явища, яким безпосередньо не заподіюється або не може бути заподіяна істотна шкода суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом і які полегшують вчинення злочину; 5) структурний елемент, охоронюваних кримінальним законом суспільних відносин через вплив на який їм заподіюється або може заподіюватись істотна шкода; 6) цінності, що охороняються кримінальним законом; 7) шкода, що спричиняється або може бути спричинена суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом; 8) суспільні відносини, що врегульовані кримінально-правовими нормами; 9) жодна з наведених вище відповідей не є правильною.
24. Засоби вчинення злочину це: 1) речі матеріального світу у зв’язку з якими або з приводу яких вчиняється злочин; 2) речі, процеси, явища, якими безпосередньо заподіюється або може бути заподіяна істотна шкода суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом; 3) речі, процеси, явища, яким безпосередньо не заподіюється або не може бути заподіяна шкода суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом, але які полегшують вчинення злочину; 4) речі, процеси, явища, яким безпосередньо не заподіюється або не може бути заподіяна істотна шкода суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом і які полегшують вчинення злочину; 5) структурний елемент, охоронюваних кримінальним законом суспільних відносин через вплив на який їм заподіюється або може заподіюватись істотна шкода; 6) цінності, що охороняються кримінальним законом; 7) шкода, що спричиняється або може бути спричинена суспільним відносинам, що взяті під охорону кримінальним законом; 8) суспільні відносини, що врегульовані кримінально-правовими нормами; 9) жодна з наведених вище відповідей не є правильною.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |