АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ

Читайте также:
  1. Глава 31. Провадження в суді апеляційної інстанції
  2. Глава 32. Провадження в суді касаційної інстанції
  3. Загальні принципи подання першої медичної допомоги.
  4. Змістовий модуль 1. Література Європи та США першої половини XІХ ст.
  5. І. Палеоліт (давній кам’яний вік) тривав від появи першої людини до ХІ тис. р. до н. е.
  6. Культура України XVI — першої половини XVII ст.
  7. Культурні процеси в Україні в роки Першої світової війни.
  8. ЛЕКЦІЯ № 14 ПРОВАДЖЕННЯ СПРАВ В АПЕЛЯЦІЙНІЙ ІНСТАНЦІЇ
  9. Надання першої допомоги при враженні діяльності мозку, зупинці дихання та серцевої діяльності
  10. НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ УРАЖЕННІ ЕЛЕКТРИЧНИМ СТРУМОМ
  11. Організація першої медичної допомоги та особливості обстеження потерпілих із гострою травмою
  12. Парадигми першої відміни

 

Суть і значення стадії судового розгляду. Здійснення принципів кримінального процесу в стадії судового розгляду. Особливості процесуального положення учасників судового розгляду.

Склад суду. Незмінність складу суду при розгляді справи. Запасний народний засідатель.

Участь підсудного в судовому розгляді справи, його права та обов’язки. Наслідки неявки підсудного до суду. Випадки, в яких судовий розгляд можливий без підсудного.

Участь прокурора в судовому засіданні, його права та обов’язки.

Участь захисника підсудного в судовому розгляді, його права та обов’язки.

Участь потерпілого в судовому розгляді, його права та обов’язки.

Права та обов’язки цивільного позивача, цивільного відповідача, їх представників у судовому розгляді. Наслідки їх неявки в судове засідання.

Участь у судовому розгляді перекладача, фахівця, експерта, спеціаліста. Їх права та обов’язки. Наслідки їх неявки до суду.

Розпорядок судового засідання.

Заходи, які застосовуються до осіб, що порушують порядок у судовому засіданні.

Процесуальний порядок винесення ухвал та постанов в судовому засіданні.

Межі судового розгляду справи. Вирішення питання про нове обвинувачення. Зміна обвинувачення в суді.

Порядок відкладення і зупинення кримінальної справи.

Порядок направлення справи на додаткове розслідування.

Порядок закриття кримінальної справи.

Протокол судового засідання, його зміст і значення. Зауваження на протокол судового засідання. Фіксування судового процесу технічними засобами.

 

 

Р о з д і л Х1. ПОРЯДОК СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

 

Підготовча частина судового розгляду, її значення. Питання, які розглядаються і вирішуються судом у цій частині.

Визначення обсягу доказів, що підлягають дослідженню та порядку їх дослідженні. Види судового розгляду. Підстави для скороченого порядку судового розгляду кримінальної справи.

Процесуальний порядок допиту підсудного, потерпілого, свідка. Способи допиту: перехресний і шаховий. Випадки оголошення попередніх показань цих осіб. Особливості призначення і проведення експертизи в суді. Допит експерта. Пред’явлення для впізнання. Огляд місця події, предметів. Оголошення документів. Судові доручення. Закінчення судового слідства. Відновлення судового слідства.

Судові дебати. Їх суб’єкти, значення і порядок. Процесуальні наслідки відмови прокурора від обвинувачення. Промови учасників судових дебатів. Структура та зміст обвинувальної промови. Промова захисника. Репліки.

Останнє слово підсудного, його значення.

Р о з д і л ХП. ВИРОК, УХВАЛИ ТА ПОСТАНОВИ СУДУ

 

Суть і значення судового вироку. Законність і обґрунтованість вироку, його мотивування. Питання, що вирішуються судом у вироку.

Порядок постановлення вироку.

Види вироків. Підстави винесення обвинувального вироку. Види обвинувальних вироків. Підстави винесення виправдувального вироку. Зміст і структура обвинувального й виправдувального вироків.

Розв’язання цивільного позову у вироку.

Проголошення вироку.

Види, підстави та порядок винесення ухвал суду і постанов судді.

Окрема ухвала (постанова) суду, її значення, підстави та порядок винесення.

Р о з д і л ХШ. ПРОВАДЖЕННЯ ПО ПЕРЕВІРЦІ ВИРОКІВ, ПОСТАНОВ І УХВАЛ СУДУ В АПЕЛЯЦІЙНОМУ ПРОВАДЖЕННІ

 

Поняття і значення апеляційного провадження.

Судові рішення, на які може бути подана апеляція.

Особи, які мають право подати апеляцію. Порядок і строки апеляційного оскарження. Зміст апеляції. Дії суду першої інстанції при надходженні апеляції. Залишення апеляції без руху і розгляду. Наслідки порушення строку на апеляційне провадження та порядок його відновлення. Наслідки подання апеляції. Доповнення, зміна і відкликання апеляції.

Суди, які розглядають справи в апеляційному порядку. Порядок проведення попереднього розгляду справи апеляційним судом. Питання, які вирішуються апеляційним судом при попередньому розгляді справи. Рішення апеляційного суду, які можуть бути прийняті при попередньому розгляді справи.

Строки розгляду справи в апеляційному суді. Порядок розгляду справи апеляційним судом. Підстави проведення судового слідства. Закриття апеляційного провадження.

Обсяг перевірки справи апеляційним судом. Результати розгляду справи в апеляційному суді.

Підстави для скасування або зміни вироку чи постанови. Зміна вироку (постанови). Скасування вироку (постанови) з поверненням справи прокурору на додаткове розслідування чи новий судовий розгляд.

Підстави закриття справи. Вирок (постанова) апеляційного суду.

Структура, зміст та види ухвал апеляційного суду. Складання ухвали, постанови, вироку апеляційного суду. Окрема ухвала апеляційного суду.

Звернення до виконання ухвали, вироку, постанови апеляційного суду.

Порядок перевірки ухвал суду і постанов судді.

Розгляд справи судом першої інстанції після скасування вироку (постанови).

 

Р о з д і л ХIV. ВИКОНАННЯ ВИРОКУ

 

Завдання стадії виконання вироку в кримінальному процесі України,

Набрання вироком суду законної сили. Обов’язковість і преюдиціальність вироку. Порядок і строки звернення вироку до виконання. Процесуальні питання, які вирішуються судом у зв’язку з виконанням вироку. Порядок вирішення цих питань.

Контроль суду за виконанням вироку. Нагляд прокурора за додержанням закону при виконанні вироку.

 

Р о з д і л ХV. КАСАЦІЙНЕ ПРОВАДЖЕННЯ

 

Суть, завдання касаційного провадження.

Особи, які мають право на касаційне оскарження або на касаційне подання. Суди, які розглядають справи в касаційному порядку. Строки та порядок касаційного оскарження і внесення касаційного подання.

Рух справи в касаційній інстанції. Порядок призначення справи до розгляду. Особи, які беруть участь у розгляді справи і їх процесуальне положення. Строки розгляду справи у касаційному суді. Нові матеріали в касаційній інстанції. Розгляд справи судом. Обсяг перевірки справи касаційним судом. Результати розгляду справи касаційною інстанцією. Касаційні підстави для скасування або зміни вироку, ухвали, постанови. Обов’язковість вказівок касаційної інстанції. Закриття справи касаційним судом. Ухвала касаційного суду та її звернення до виконання.

Розгляд справи після скасування вироку, постанови чи ухвали.

 

Р о з д і л ХVI. ПЕРЕГЛЯД СУДОВИХ РІШЕНЬ В ПОРЯДКУ ВИКЛЮЧНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

 

Суть та підстави перегляду судових рішень в порядку виключного провадження. Нововиявлені обставини. Строки перегляду судових рішень в порядку виключного провадження. Особи, які мають право поставити питання про перегляд судового рішення в порядку виключного провадження.

Дії прокурора по відновленню справи у зв’язку з нововиявленими обставинами. Порядок розгляду справи. Наслідки перегляду кримінальних справ за нововиявленими обставинами.

Р о з д і л ХVП. ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПО ЗАСТОСУВАННЮ ПРИМУСОВИХ ЗАХОДІВ МЕДИЧНОГО ХАРАКТЕРУ

 

Підстави для застосування примусових заходів медичного характеру. Особливості попереднього розслі­дування і його закінчення. Підстави і умови застосування примусових заходів медичного характеру. Внесення в судове засідання і порядок судового розгляду цих справ. Види примусових заходів, які може призначити суд. Порядок їх призначення, зміни і скасування. Відновлення кримінальних справ щодо осіб, які захворіли після вчинення злочину, а потім видужали.

 

Р о з д і л ХVIII. ПРОТОКОЛЬНА ФОРМА ДОСУДОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАТЕРІАЛІВ

 

Категорії злочинів, по яких застосовується протокольна форма досудової підготовки матеріалів. Строки і порядок встановлення обставин злочину та особи, що його вчинила. Протокол про обставини вчи­неного злочину. Порушення справи прокурором.

 

 

Р о з д і л ХIХ. ПРОВАДЖЕННЯ В СПРАВАХ ПРО ЗЛОЧИНИ НЕПОВНОЛІТНІХ

 

Особливості провадження в справах про злочини неповнолітніх. Обставини, які підлягають встановленню в справах про злочини неповнолітніх. Особливості порушення досудового слідства в цих справах. Особливості судового розгляду. Особливості затримання і взяття під варту неповнолітнього. Участь захисника в справах про злочини неповнолітніх. Пред’явлення обвинувачення і допит неповнолітнього обвинуваченого. Інші особливості провадження в цих справах.

Особливості провадження в справах про суспільне небезпечні діяння, скоєні особами, які не досягли віку кримінальної відповідальності.

Р о з д і л ХХ. ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ПО КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ВІДНОСНО ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ

 

Поняття і види окремих категорій осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні.

Особливий порядок затримання, обрання запобіжного заходу, пред’явлення обвинувачення та проведення окремих процесуальних дій відносно окремих категорій осіб.

Процесуальний порядок інформування державних та інших органів, службових осіб, які обрали, призначили або відповідають за зміщення з посад окремих категорій осіб.

 

 

Р о з д і л ХХІ. МІЖНАРОДНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

Поняття та види міжнародної правової допомоги в кримінальних справах. Критерії допустимості фактичних даних, отриманих при проведенні окремих процесуальних дій в ході міжнародної правової допомоги.

Загальна характеристика видачі правопорушників як виду міжнародної правової допомоги в кримінальних справах (екстрадиція).

Принципи екстрадиційного процесу.

 

Р о з д і л ХХII. КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.009 сек.)