АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Знаходження зворотного навантаження за допомогою інтернет ресурсів

Читайте также:
  1. Австралопітеки:різновиди, датування, місця знаходження
  2. Алгоритм 1. Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою закрутки
  3. Б. Методика розрахунку збитків від забруднення водних ресурсів.
  4. Важкість праці: динамічні, статистичні, навантаження. Напруженість праці. Увага, напруженість аналізаторних функцій, емоційна і інтелектуальна напруженість, монотонність праці.
  5. Важкість праці: Динамічні, статичні навантаження. Напруженість праці. Увага, напруженість аналізаторних функцій, емоційна та інтелектуальна напруженість, монотонність праці.
  6. Вертикальні навантаження
  7. Вивчення механізму ЗВОРОТНОГО зв’язку (стабілізації) зварювального інвертора для ручного дугового зварювання
  8. Визначення ресурсів і діагностика ПЕОМ
  9. ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ, ЩО ЇХ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДРУКУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ
  10. Відомості про складову частину документа // Відомості про ідентифікуючий документ. – Відомості про місцезнаходження складової частини в документі. – Примітки.
  11. Відтворення населення і ресурсів для праці.
  12. Вставка символів або шаблонів за допомогою миші

Заходимо на головну сторінку сайту за адресою: http://www.lardi-trans.com див. рис. 3.2

 

Рисунок 3.2 – головна сторінка http://www.lardi-trans.com

У графі «Поиск грузов и транспорта» посередині екрану ставимо відмітку напроти «груз» як показано на рисунок 3.2. У графі «откуда» - вибираємо країну з якої потрібно знайти вантаж. Після вибору країни, автоматично стане активною нижня строчка під назвою країни див. рисунок 3.3, в який у випадаючому меню потрібно вибрати регіон звідки забирати вантаж. Аналогічно вибирається пункт призначення, або регіон куди доставити вантаж. Під «регіоном звідки забирати вантаж» і «регіоном куди доставити вантаж» будемо розуміти бази даних з відповідними фільтрами «откуда» і «куда», в яких можливо знайти вантаж. Вибрати регіон можливо тільки для держав України та Россії в інших випадках обирається тільки країна.

 

Рисунок 3.3 – Вибір регіону звідки забирати вантаж Рисунок 3.4 – Вибір регіону куди доставити забирати вантаж

 

У графі «авто» обираємо транспортний засіб за типом кузова: тент, ізотермічний, цистерна і т.д., див. рисунок 3.4. Нижче обираємо масу вантажу або вантажопідйомність обраного ТЗ. Справа від обираємо дату навантаження, та обсяг перевезень, якщо потрібно.

 

Рисунок 3.5 – Вибір транспортного засобу за типом кузову Рисунок 3.6 – Вибір транспортного засобу

 

Після обрання відповідних налаштувань нажимаємо кнопку «Пошук» посередні. На новій сторінці буде появиться більше настройок та фільтрів, йми можливо користуватися для більш детально та скорішого відбору вантажів. Якщо прокрутити колесо прокрутки вниз, спуститися вниз сторінки, то можливо знайти заявки на перевезення вантажів див. рис. 3.6. Іноді за заданими фільтрами та налаштуваннями може не буди ні єдиного вантажу. Можливо спробувати зміни налаштування. «Сині» заявки, за кольором строки, містять повну безкоштовну інформацію, червоні – платні, частка інформації по ним закрита. «Червона» заявка стає «Синьою» через 3 години після її додання.

 

Рисунок 3.7 – Інформація по заявкам на сайті «Ларді-Транс» Рисунок 3.8 – Розрахунок відстані на сайті «Ларді-Транс»

 

Для розрахунку відстаней перевезень можливо скористатись Ларді-Транс. Для цього потрібно змінити адресу сайту на: http://www.lardi-trans.com/distance або повернутись у «Заглавная» на вкладці угорі сайту. У правий кутку екрану буде написано «Расчет расстояния», у графи «Из» и «В» водимо відповідні дані та нажимаємо «Посчитать» див. рисунок 3.8. Якщо програма знає відповідні міста то видасть результат на наступному екрані.

Обраний зворотній вантаж повинен «підходити» до ТЗ, що використовується. PrintScren сторінка з вантажем розміщується на окремому аркуші в додатку до роботи.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)