|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Система живлення стиснутим повітрямТема 38: Гальмівна система з пневматичним приводом Загальна будова та принцип дії гальмівної системи з пневматичним приводом Розглянемо будову і принцип дії пневматичного приводу гальм автомобілів,а саме чотириконтурної системи з використанням антиблокувальної системи ABS і антипробуксовувальної системи ASR, показаної на малюнку 1.
Малюнок 1 – Чотириконтурна система пневмопривода гальм 1 – компресор; 2 – регулятор тиску; 3 – осушувач повітря; 4 – чотириконтурний захисний пневмоклапан; 5, 6, 7, 8 – ресивери; 9 – пневматичний кран з кнопковим керуванням; 10 – манометр; 11, 12 - з'єднувальна головка; 13 – зворотній клапан; 14 – гальмівна камера переднього колеса; 15 – двохсекційний гальмівний кран; 16 – кран стоянкового гальма; 17 – кран керування гальмами причепа; 18 – автоматичний регулятор гальмівних сил; 19 – пневмоциліндр пружинного енергоакумулятора; 20 – прискорювальний клапан; 21 – лампа стоп – сигналу; 39, 40 – електромагнітний клапан ABS; 41 – електронний блок керування ABS.
Система живлення стиснутим повітрям. Повітря, що нагнітається компресором, через регулятор тиску надходить в осушувач. Регулятор тиску служить для автоматичного регулювання тиску повітря в пневмосистемі в визначених межах, наприклад, в діапазоні від 7,2 до 8,1 бар. В осушувачі з стиснутого повітря видаляється волога, що міститься в ньому і через вентиляційний канал осушувача видаляється назовні. Сухе стиснуте повітря підводиться до чотириконтурного захисного пневмоклапана. Даний клапан забезпечує справну роботу системи при виході з ладу одного або декількох гальмівних контурів, запобігаючи падінню тиску в системі. В межах контурів І і ІІ відповідно приводу передніх і задніх гальмівних механізмів повітря проходить через ресивери для стиснутого повітря в напрямку двохсекційного гальмівного крана. В контурі ІІІ приводу стоянкового гальм і гальм причепа стиснуте повітря подається від ресивера до автоматичної з'єднувальної головки через вмонтований в кран керування гальмами причепа двохходовий двохпозиційний клапан, а також через зворотній клапан, кран стоянкового гальма і прискорювальний клапан в камеру пневмоциліндра пружинного енергоакумулятора. По контуру ІV забезпечується живлення стиснутим повітрям допоміжних споживачів, наприклад, в даному випадку, моторного гальма. В пневматичну гальмівну систему причепа стиснуте повітря поступає через з'єднувальну головку і шланг, підключений до ресивера. Потім стиснуте повітря через магістральний повітряний фільтр і гальмівний кран причепа попадає в ресивер і проходить до входів прискорювальних клапанів ABS.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |