|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Виробництво, якість і конкурентоспроможність продукції (послуг)1.Середньорічна величина нових (додаткових) потужностей: де: - обсяг продукції, для забезпечення випуску якої, необхідно введення в дію нових виробничих потужностей; - обсяг продукції, виробленої у поточному році із додаткових потужностей, що введені в дію у попередні роки, при цьому для першого року дорівнює нулю, другого N1*KОС, третього N1+N2*NКОС тощо; - коефіцієнт освоєння потужностей: для 1-го року-0,7, 2-го - 0,85, 3-го -1,0.
2. Повний обсяг виробничих потужностей: де: - величина середньорічного введення в дію потужностей в j-му році розрахункового періоду; 0,45 - коефіцієнт для перерахунку абсолютного введення в дію потужностей у пересічну величину.
3. Кількість матеріалів певного різновиду:
де: - втрати матеріалів за розрахунковий період; , - перехідний запас матеріалів відносно на початок і кінець розрахункового періоду.
4. Витрати матеріалів на виробництво продукції: де: п - кількість найменувань виготовлюваної продукції; - обсяг випуску продукції j-гo найменування у натуральному вимірі; - дарма витрат матеріалу на одиницю j-го виробу, - витрати матеріалу на зміну залишків незавершеного виробництва (якщо залишки незавершеного виробництва збільшуються, то знак "+", якщо зменшується - "-").
5. Максимальний поточний запас (): де: - середньодобові витрати матеріалу в натуральному вимірі; - інтервал між надходженням чергових партій матеріалів у днях
6. Підготовчий запас (): де: - час на підготовку матеріалів у днях.
7. Страховий запас (): де: - час термінового поповнення запасу у днях.
8. Загальний запас матеріалів: максимальний: MЗ.MAX = MG (tn + tng +tm); мінімальним: MЗ.MIN = MG (tng +tm); середній: MЗ.SER = MG (1/2tn + tng +tm).
9. Величина запасу, яка називається “точкою замовлення”: де: - час в днях від моменту оформлення замовлення до надходження чергової партії матеріалів.
10. Оптимальною є така партія поставок, що задовольняє умові - мінімальні сумарні витрати; - мінімальні витрати на придбання матеріалів; - мінімальні витрати на зберігання матеріалів. ; де: - річна потреба в матеріалах; - транспортно-заготівельні витрати на одну партію поставок; - ціна одиниці матеріалу без урахування транспортно-заготівельних витрат; - коефіцієнт, що враховує витрати від зволікання коштів у запаси і витрати на зберігання матеріалів.
11.Оптимальна партія поставок ():
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |