АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

зниження залежності від імпорту, за рахунок стимулювання внутрішнього попиту

Читайте также:
  1. Анатомія внутрішнього вуха
  2. Анатомія присінку внутрішнього вуха.
  3. Антибактеріальні препарати вибору в залежності від виду бактеріального збудника.
  4. Валютний курс та фактори, що на нього впливають. Види валютних курсів. Крос-курси, їх розрахунок.
  5. ВВП и його розрахунок по методу потока видаткив.
  6. Взаємозвязок попиту і пропозиції. Закон попиту. Вплив нецінових чинників на попит
  7. Визначення рівня сукупного попиту у базовій моделі рівноваги на товарних ринках ADAS. Чинники сукупного попиту.
  8. Внутрішній аудит в системі управління суб'єктів господарювання. Основні завдання внутрішнього аудиту.
  9. Внутрішньогосподарських відносин
  10. Вплив зовнішньої торгівлі на ВВП: графічна інтерпретація, гранична схильність до імпорту, мультиплікатор видатків у відкритій економіці.
  11. Гідравлічний розрахунок багатосхідчатого перепаду колодязного типу
  12. ГІДРАВЛІЧНИЙ РОЗРАХУНОК ОТВОРІВ МАЛИХ МОСТІВ

В тому числі і на високотехнологічну продукцію, розширення інвестування наукових та освітніх сфер, заохочення нових інноваційних напрямків діяльності.

Результат такої праці дозволив створити близько 9 млн. робочих місць.

Розроблена антикризова програма дозволила не тільки впоратися з фінансовою кризою, але й визначила орієнтири національної стратегії інноваційно-технологічного прориву КНР на основі постіндустріального розвитку країни (соціалістичні країни централізованого планування).

12) На сучасному етапі,

У Китаї більш ніж у будь-якій країні світу сконцентрована значна чисельність великих успішних компаній, що використовують інновації.

Платформою для створення даних компаній стала широка державна підтримка.

Роль координатора, модератора, реформатора, інтегратора в одній особі взяла на себе держава.

Вже сьогодні державою створюються відповідні умови, при яких виконується процес формування інноваційної інфраструктури, яка стане основою цілісної інноваційної системи Китаю.

 

!!! Інвестиції. Встановлення в світовій економіці фінансової стабілізації в 2011 році незважаючи на перші ознаки внутрішніх економічних проблем, призвело до зростання зарубіжних інвестицій в Піднебесну.

 

13) Інвестиції, За перші п'ять місяців 2012 року китайські інвестори вклали 28,52 млрд. доларів в не фінансовий сектор зарубіжної економіки. За оцінкою Міністерства комерції Китаю, що приводить такі дані, цей результат на 40,2 % більше, ніж роком раніше.

Такі успіхи у сфері залучення іноземних інвестицій пов'язані з підтриманням у державі порядку.

Гарантії зарубіжних інвесторів в КНР забезпечуються міжурядовими угодами щодо взаємного захисту іноземних інвестицій.

Китай має більше 70 таких угод — зокрема, з Великобританією, Німеччиною, Францією, Японією, Австралією, Кореєю.

 

14) !!! Процес створення інновацій,

Сприяє розвитку не тільки економіки та науки.

Він набагато масштабніший й охоплює сфери державного будівництва, освіти, культури.

Разом з тим, для КНР не є виключенням факт того, що національна інноваційна стратегія вимагає певного коригування відповідно до соціально-економічного розвитку країни.

Динамізм та складність, власне є її основоположними рисами.

 

15) Перспективи подальшого розвитку.

Згідно з всенародним планом робиться прогноз, що до 2020 р., частка капіталовкладень в наукові дослідження та відкриття у валовому внутрішньому продукті Китаю зросте до 2,5 %; більше ніж на 60 % зросте коефіцієнт внеску науки і техніки в економіку; до 30% знизиться зовнішня технічна залежність.

16) Висновок:

Стрімкий ривок Китаю до інноваційної моделі розвитку економіки багато в чому став можливим завдяки продуманої поетапної стратегії впровадження інновацій, яка у відносно короткі терміни вивела країну в лідери високотехнологічного виробництва.

Враховуючи витрачені Китаєм кошти і вже досягнуті успіхи в побудові суспільства заснованого на знаннях, можна припускати, що в найближчі роки країна стане провідним центром сили в позитивному сенсі цього слова.

 

17) Дякую за увагу!


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)