|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Загальні вказівкиМіністерство освіти і науки України Херсонський морський інститут Кафедра «Суднові електричні системи та автоматика суден»
Методичні вказівки До виконання контрольної роботи з дисципліни “Основи метрології та електричних вимірів”
для студентів спеціальності 6.092200 “Електричні системи і комплекси транспортних засобів” заочної форми навчання
Херсон 2005 Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни “Основи метрології та електричних вимірів” для студентів спеціальності 6.092200 “Електричні системи і комплекси транспортних засобів” заочної форми навчання / Тимофеєв К.В. - Херсон: ХМІ, 2005 – 12 с.
Рецензент методичних вказівок к.т.н., доцент, завідувач кафедри «Технічна кібернетика» ХНТУ Бражник О.М.
Методичні вказівки розглянуто і ухвалено на засіданні кафедри СЕСАС «3» грудня 2004 р. протокол № 3
Завідувач кафедри СЕСАС, професор, д.т.н. ____________ Ісаєв Є.О.
Схвалено навчально-методичним відділом інституту Начальник навчально-методичного відділу ____________ Іжніна К.Г.
«____» ________ 2005 р.
Загальні вказівки При виконанні контрольної роботи студент повинен додержуватися нижченаведених правил: 1. Перш ніж виконати який-небудь розрахунок, необхідно вказати мету даного розрахунку і написати загальну формулу для визначення величини, що розраховується, пояснивши всі позначення, що знову вводяться. При цьому необхідно вказати джерело, звідкіля взята формула, номер формули і номер використаної літератури за вашим списком. 2. У загальну формулу підставляються числові значення відомих величин, приводяться результати проміжних обчислень і кінцевий результат. У проміжних обчисленнях розмірності величин не вказуються, а в кінцевому результаті обов'язково проставляється розмірність розрахованої величини. 3. Усі величини повинні виражатися в одиницях Міжнародної системи одиниць (СИ). Величини, що підставляються в загальні формули, повинні виражатися в основних (не кратних) одиницях. Кінцеві результати розрахунків повинні виражатися у виді, що зручно читається, для чого необхідно користуватися одиницями, що мають частки. 4. Усі розрахунки повинні виконуватися з точністю до третьої значимої цифри. 5. Малюнки, виконання яких потрібно в завданні, повинні бути зроблені олівцем з дотриманням масштабу. Масштаб варто вибирати так, щоб малюнок був достатніх розмірів. 6. Графіки будуються на міліметровому папері з указівкою стандартного масштабу і розмірностей по осях. На графіках повинні бути представлені розрахункові крапки. 7. На титульному листі контрольної роботи необхідно указати свій шифр і наприкінці роботи привести список використаної літератури.
У контрольній роботі варіант завдання визначається двома останніми цифрами шифру залікової книжки студента від числа “00” до числа 29. Якщо номер знаходиться в інтервалі від «30» до «59», то використовується формула Номер варіанта = номер залікової книжки - 30. Якщо номер знаходиться в інтервалі від «60» до «89», то використовується формула Номер варіанта = номер залікової книжки - 60. Якщо номер знаходиться в інтервалі від «90» до «99», то використовується формула Номер варіанта = номер залікової книжки - 90.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.005 сек.) |