|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ. Тема: Інформаційна безпека в соціальних мережах
Лабораторна робота №5 Тема: Інформаційна безпека в соціальних мережах. Захист електронної пошти та власних акаунтів під час роботи в мережі. Мета: ознайомитися з поняттям служби соціальної мережі та електронної пошти, основними джерелами та шляхами уникнення втрати інформації під час користування послугами соціальної мережі; особливостями захисту особистих даних і таємниці листування в процесі використання електронної пошти. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ РОБОТИ 1. Зайдіть під власним акаунтом на одну з соціальних мереж, в якій зареєстровані.
2. Проаналізуйте анкету, яку заповнює кожен учасник даної соціальної мережі. 3. Запишіть до звіту назви полів, з яких складається дана анкета, опишіть які з них можливо приховувати, можливі варіанти доступу до них інших учасників, оцініть степінь безпечності розголошення даної інформації по 5-бальній шкалі. Зробіть в звіті аналіз можливих небезпек в результаті доступу до інформації, яку розміщує учасник даної соціальної мережі. Анкета соціальної мережі Вконтакте складаютьсяз таких полів: основне, контакти, інтереси, освіта, кар’єра, служба, життєва позиція. Основне – прізвище та ім’я, стать, сімейний стан, дата народження(можна приховати), місто, мова, батьки, брати та сестри, діти та онуки. Контакти – країна, місто, дім, мобільний та домашній телефон(можна приховати від усіх, або приховати вибірково). Інтереси – діяльність;улюблені музика, фільми, телешоу, книги, ігри, цитати; цитати. Ступінь безпечності розголошення даної інформації по 5-бальній шкалі – 3 бали.
4. Зробіть аналіз власної анкети з точки зору роботодавця. Яка інформація буде для вас цікавою? Що може вплинути на ваше рішення взяти цю людину до себе на роботу? З точки зору роботодавця цікавою буде інформація про освіту та кар’єру, контактні дані. Висновки запишіть до звіту На цій лабораторній роботі ми ознайомилися з поняттям служби соціальної мережі та електронної пошти, основними джерелами та шляхами уникнення втрати інформації під час користування послугами соціальної мережі; особливостями захисту особистих даних і таємниці листування в процесі використання електронної пошти. КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ 1. Дайте визначення поняття служби соціальних мереж. 2. Назвіть основні властивості служби соціальних мереж. 3. Охарактеризуйте основні методи викрадення аканту користувача соціальної мережі та засоби захисту від них. 4. Що не варто писати в соціальних мережах? 5. Що таке електронна пошта? Назвіть основні способи втрати інформації під час роботи з даним сервісом. 6. Що називається поштовою бомбою? 7. Назвіть та опишіть типові варіанти виходу поштового сервера з ладу. 8. Опишіть способи боротьби із втратою інформації під час роботи з електронною поштою. 9. Сформулюйте правила під час спілкування в соціальній мережі. 10. Сформулюйте основні правила для користувача електронною поштою.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |