|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 6. Сторони у господарському процесі
Написанню курсової за цією темою повинно передувати окреслення поняття сторін, коло їх процесуальних прав та обов’язків. В ході засвоєння процесуального становища учасників господарського судочинства необхідно окремо розкрити кожне процесуальне право чи обов’язок, яке надається законом: підстави, порядок та наслідки реалізації прав, а також наслідки невиконання обов’язків. Враховуючи, що суб’єкти господарювання як правило беруть участь у господарському процесі через своїх представників, потрібно зупинитися на питання представництва, його видах, повноваженнях представника. Окрему увагу необхідно приділити таким процесуальним діям, як заміна неналежного відповідача, заміна сторони її правонаступником.
План. 1. Поняття, права та обов’язки сторін у господарському процесі. Процесуальні співучасть у господарському процесі. 2. Заміна неналежного відповідача. 3. Процесуальне правонаступництво. Нормативні акти та література 1. Конституція України. 2. Господарський процесуальний кодекс України. 3. Про деякі питання участі прокурора у розгляді справ, підвідомчих господарським судам. Роз'яснення Вищого господарського суду України від 22.05.2002 р. N 04-5/570. 4. Про участь в господарському процесі відособлених підрозділів юридичних осіб. Роз'яснення Вищого арбітражного суду України від 28 липня 1994 р. із змінами станом на 18 листопада 1997 року. 5. Про деякі питання вирішення спорів за участю податкових органів. Роз'яснення Вищого арбітражного суду України від 12 травня 1995 р. із змінами станом на 17 березня 1998 року. 6. Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ за участю іноземних суб'єктів господарської діяльності. Роз'яснення Вищого арбітражного суду України від 12 травня 1995 р. із змінами станом на 21 вересня 1993 року з наступними змінами. 7. Гапеев В.Н. Участники гражданского и арбитражного процесса (сравнительньїй анализ правового положення). - Ростов-на-Дону, 1998. 8. Чернадчук В.Д., Сухонос В.В. Основи Господарського процесуального права: Навчальний посібник. Суми: ВТД «Університетська книга», 2003. – 220 с. Тема 7. Треті особи у господарському процесі. Під час написання курсової роботи за цією темою необхідно, насамперед, визначити поняття та види третіх осіб у господарському процесі, підстави їх участі та вступу у справу. Окрему увагу необхідно приділити видам третіх осіб: треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, та треті особи, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору, визначити коло їх прав та обов’язків, їх участь на різних стадіях господарського процесу. Під час написання теми бажано використовувати судову практику: рішення по справам, де були залучені треті особи, роз’яснення та листи Вищого господарського суду з цих питань.
План. 1. Поняття, значення та види третіх осіб у господарському процесі. 2. Треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору. 3. Треті особи, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.007 сек.) |