АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Муфти для монтажу оптичних кабелів зв’язку

Читайте также:
  1. Аналіз оптичних фільтрів, що використовують згини ВС
  2. Бурильні труби та з’єднувальні муфти
  3. Вимірювання високих напруг з використанням електрооптичних ефектів Керра і Поккельса
  4. Заместитель главного инженера по эксплуатации, ремонту и монтажу оборудования.
  5. Класифікація систем супутникового зв’язку
  6. Лекція №34. Технології оптичних мереж
  7. Метод аналітичних групувань і дисперсійний аналіз. Оцінювання щільності кореляційного зв’язку за даними аналітичного групування
  8. Міністерство транспорту та зв’язку України
  9. Місце і роль сім’ї у вихованні молодших школярів. Функції сім’ї у суспільстві. Форми зв’язку школи та сім’ї.
  10. Монтаж оптичних кабелів
  11. Основні види зв’язку

Місця зрощування ОК захищаються від механічних та кліматичних впливів за допомогою з’єднувальних муфт. Муфти різняться між собою за кількістю ОВ, які можуть бути в з'єднуємих кабелях, а також за конструкцією. За конструкцією муфти поділяються на прохідні та тупикові. В прохідних муфтах кабелі, що з’єднуються входять в муфту з різних кінців муфти. В тупикових муфтах кабелі, що з’єднуються входять в муфту з одного кінця. Прикладом прохідної муфти може бути муфта МКО (муфта "Калібр" оптична), конструкція якої зображена на рис. 2.16 (а), а тупикової – муфта FOSC100 фірми Raychem – рис.3.16 б (кришка муфти на рисунку не показана).

 

а)

б)

 

Рисунок 2.16 – Конструкції муфт для монтажу оптичних кабелів

 

В залежності від особливостей конструкції муфти можуть призначатися для укладки в грунт, на дно рік та океанів, для підвіски на опори ЛЕП і т.д.

Муфти як правило мають два корпуси, які утворюють два простори – внутрішній і зовнішній. Внутрішній простір призначений для розміщення (як правило на спеціальних касетах або платах) зварених ОВ і з’єднаних силових елементів. Зовнішній простір заповнюється гідрофобним гелем. Обидва простори, а з ними і з’єднані елементи кабелю, ізолюються від зовнішніх впливів за допомогою наплавлення поліетиленової стрічки на склострічку, або термоусаджувальних елементів – трубок, рукавів. Деякі муфти (див. рис. 2.16 б) дозволяють робити одне чи декілька відгалужень кабелю. З’єднані ОВ обов’язково повинні мати запас у вигляді петель, які кріпляться до плат або касет у внутрішньому просторі муфти.

На кожну муфту складається паспорт у двох примірниках. Один з них укладається безпосередньо у муфти, другий зберігається разом з документацією на ВОЛЗ.

 

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)