|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Про новий стандарт на яєчний порошок
З 1 липня 2016 року для добровільного застосування в Російській Федерації вводять національний стандарт на меланж яєчний сухий з підвищеною розчинністю. Публічне обговорення проекту стандарту проходило з вересня 2014 р. по січень 2015 р.
ГОСТ Р «Російська якість. Меланж яєчний сухий з підвищеною розчинністю. Технічні умови» поширюється на яєчний сухий меланж з підвищеною розчинністю, вироблений з харчових курячих яєць і призначений для виробництва продуктів харчування та реалізації в торгівлі й мережі громадського харчування. Вимоги стандарту приведено у відповідність із сучасними вимогами національної системи стандартизації Російської Федерації, керівними ветеринарними і санітарними документами Митного союзу у частині безпеки, правил приймання, методів контролювання, пакування, маркування, транспортування та зберігання.
Найважливішим показником для визначення якості сухих яєчних продуктів є розчинність, оскільки вона відображає міру денатурованості білкової частини, яка багато в чому залежить від типу устатковання, умов проведення технологічного процесу виготовлення продуктів, а під час зберігання ─ тривалості та умов зберігання. Показник розчинності вказує, наскільки вміст яєць у процесі перероблення й зберігання втратив свої первинні властивості. Варто також зазначити, що величина розчинності яєчного порошку впливає на його ціну: чим вище розчинність продукту, тим він дорожче.
Попереднє оцінення показує, що в разі забезпечення всіма вітчизняними виробниками підвищення величини розчинності яєчного меланжу до 94 % та вище, лише від масложирової промисловості вони можуть отримати додатково 650 млн. рублів за рік. Введення цього стандарту дозволить не лише розширити асортимент яєчних продуктів, але й вийти на міжнародний ринок.
Стандарт розроблено Всеросійським науково-дослідним інститутом птахопереробної промисловості. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.) |