АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция
|
Підготовка до дії
Розпалювання котла роблять після чергової зупинки або ремонту. Попередньо перевіряють якість виконання ремонтних робіт, а також усунені дефекти і враховані зауваження, записані в журнал дефектів перед остановом котла. Для цього оглядають котел та його допоміжне обладнання, перевіряючи стан пальників, обмурівки, обшивки, колекторів, паро - і водопроводів, їх арматури і підвісок (опор). Після значних внутрішніх ремонтів контролюють стан топкових екранів, внутрішніх елементів, пальників, поверхонь нагріву, їх підвісок, опор, захисних та дистанційних пристроїв, звертаючи увагу на відсутність тріщин, свищів і здуттів, слідів корозії і забруднень труб, правильність їх установки і забезпечення термічних розширень.
Крім того, оглядають: допоміжні механізми та їх приводи, тягодуттьові машини (вентилятори, димососи, повітродувки, електро - і турбоприводы, системи охолодження і мастила); млини, живильники сирого палива і пилу, бункера; елементи системи пылеприготовления, обдувки і дробоочищення; системи шлакозолоулавливания і видалення. Обов'язковою умовою є перевірка зв'язку, освітлення, протипожежного готовності блоку. Потім перевіряють запаси палива в бункерах і води в баках конденсату, положення арматури і гарнітури на пароводяному і газовоздушном трактах, підготовку мазутного і газового господарства, роботу захисно-запальных пристроїв, безперебійність подачі пари від стороннього джерела, правильність установки вантажів запобіжних клапанів.
До підготовки газоповітряного тракту належать: відкриття запірних шиберів на повітроводах і індивідуальних на пальниках, закриття всіх напрямних апаратів тягодуттьових машин; відкриття шиберів на стороні всмоктування димососів та напірної сторони вентиляторів, закриття регулюючих шиберів подачі гарячого повітря на млини і добавки (присадки) в них холодного повітря; відкриття ліній рециркуляції повітря.
Перед заповненням котла водою закривають вбудовану відкривають засувку і регулює живильний клапан, повітровідвідники на тракті до ВЗ, Дросельні клапани та вбудованого сепаратора. Крім того, при закритті загальної) і індивідуальної засувок уприскування відкривається арматура на лінії зливу з колекторів вприскування в деаератор. Щоб уникнути закидання води в перегревательный тракт за ВЗ і забрудненої води з розпалювального розширювача закривають клапан на лінії відводу від сепаратора до перегревателю за ВЗ і на лініях відводу пари і води від розширювача до конденсатора, відкривши клапан і засувку для скидання води в циркуляційний водовід.
Одночасно з підготовкою циркуляційного контуру розпалювального проводиться складання схеми паропроводів свіжої і проміжного пара, яка полягає у відкритті головної парової засувки і її дренажів, засувок та їх вприскувань, дренажів промперегріву і скидної засувки і закриття регулювальних клапанів, їх охолоджувачів в. вприскувань в трубопроводі-скидання пари за швидкодіючим включає клапаном; засувок, що регулюють байпасні клапанів і повітряників промперегріву. Після складання схеми включають живильний електронасос і котел заповнюють водою. По мірі заповнення раніше відкриті повітровідвідники поступово закривають. Далі підвищують тиск води перед ВЗ до необхідного рівня і прокачують розпалювальний витрата води (приблизно 30%) по контуру. Для надійного видалення повітря кілька разів збільшують витрату води і знову повертаються до растопочному витраті.
Завершивши заповнення і прокачування котла водою, включають димососи, дуттьові вентилятори, регенеративні повітропідігрівники, їх допоміжне устаткування і вентилюють газоповітряний тракт. При підготовці до розпалюванні на газі заповнюють і продувають газопроводи; використовуючи мазут вставлять під тиск мазутні і парові магістралі. При зупинці більш ніж на три доби паралельно з пуском котла виробляють водяну промивку тракту до ВЗ, доки вміст у воді сполук заліза не досягне норми.
Відмінності підготовки до розпалюванні з холодного стану котлів інших конструкцій, а також до растопкам з інших станів полягають переважно в особливостях підготовки схеми пароводяного тракту. Так, при підготовці до розпалюванні з гарячого стану відсутні операції, пов'язані із заповненням котла водою, і спрощуються операції підготовки пароводяного тракту. Підготовчі передпускові роботи, особливо що стосуються перевірки та огляду обладнання, значно ускладнюються при підготовці пуску після капітальних ремонтів і ще більше - після монтажу.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Поиск по сайту:
|