|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 4. Внутрішні джерела фінансування підприємстваТест 1. Приховані резерви … 1) відображаються у статті балансу «Додатковий капітал»; 2) можуть формуватися в результаті поповнення забезпечень наступних витрат; 3) це частина капіталу підприємства, яка жодним чином не відображена в його балансі; 4) дорівнюють різниці між балансовою вартістю окремих майнових об’єктів підприємства та їх реальною (вищою) вартістю; 5) утворюються в результаті заниження реалізаційних цін на продукцію.
Тест 2. Тезаврація прибутку — це … 1) розподіл чистого прибутку між власниками підприємства; 2) спрямування чистого прибутку на формування власного капіталу підприємства; 3) приховання прибутку; 4) спрямування прибутку виключно на поповнення власних обігових коштів підприємства; 5) реструктуризація активів.
Тест 3. До внутрішніх джерел фінансування підприємств належать … 1) емісійний дохід; 2) кредиторська заборгованість за отриманими авансами; 3) чистий прибуток; 4) амортизаційні відрахування; 5) забезпечення наступних витрат і платежів.
Тест 4. Операційний Cash-flow характеризує … 1) величину чистих грошових потоків, які залишаються в розпорядженні підприємства в результаті основної діяльності; 2) величину чистого прибутку підприємства; 3) величину вхідних грошових потоків підприємства; 4) обсяг реалізації продукції; 5) величину чистого прибутку, амортизацію та приріст забезпечень.
Тест 5. Класичний показник Cash-flow характеризує … 1) здатність підприємства фінансувати інвестиції; 2) структуру капіталу підприємства; 3) можливості підприємства погашати фінансову заборгованість; 4) наявність у підприємства робочого капіталу; 5) наявність коштів для виплати дивідендів.
Тест 6. При розрахунку операційного Cash-flow прямим методом використовуються такі показники: 1) чистий дохід від реалізації продукції; 2) чистий прибуток від операційної діяльності; 3) приріст чи зменшення поточних зобов’язань, пов’язаних з операційною діяльністю; 4) приріст чи зменшення оборотних активів (крім грошових коштів, їх еквівалентів та поточних фінансових інвестицій); 5) витрати, не пов’язані з грошовими виплатами. Тест 7. При розрахунку операційного Cash-flow непрямим методом слід враховувати такі показники: 1) чисті доходи від операційної діяльності, пов’язані з надходженням грошових коштів; 2) чистий прибуток від операційної діяльності; 3) грошові виплати постачальникам за сировину, матеріали, послуги тощо; 4) приріст чи зменшення оборотних активів (крім грошових коштів, їх еквівалентів і поточних фінансових інвестицій); 5) витрати, не пов’язані з грошовими виплатами.
Тест 8. При розрахунку Free Cash-flow використовуються такі показники: 1) величина операційного Cash-flow; 2) надходження власного капіталу; 3) обсяг інвестицій у необоротні активи; 4) доходи (збитки) від фінансової діяльності; 5) доходи (збитки) від інвестиційної діяльності.
Тест 9. Які з наведених висловлювань, що характеризують Free Cash-flow, правильні? 1. Free Cash-flow показує залишок грошових коштів на розрахунковому рахунку підприємства на кінець звітного періоду. 2. Негативний Free Cash-flow показує потребу підприємства у зовнішньому фінансуванні інвестиційної та операційної діяльності. 3. Залишок не реінвестованого Cash-flow може бути використаний для виплати дивідендів. 4. Free Cash-flow можна спрямувати на викуп власних корпоративних прав. 5. Free Cash-flow — це грошовий потік, який утворився у результаті дезінвестицій.
Тест 10. Які з наведених показників враховуються при визначенні чистого руху коштів (Cash-flow) від інвестиційної діяльності? 1. Чистий рух коштів від операційної діяльності. 2. Грошові надходження від реалізації фінансових інвестицій. 3. Отримані дивіденди. 4. Сплачені дивіденди. 5. Грошові виплати на придбання необоротних активів.
Тест 11. Які з наведених показників враховуються при визначенні чистого руху коштів (Cash-flow) від фінансової діяльності? 1. Чистий рух коштів від інвестиційної діяльності. 2. Грошові надходження від реалізації фінансових інвестицій. 3. Отримані дивіденди. 4. Сплачені дивіденди. 5. Грошові виплати на придбання основних засобів.
Тест 12. Показник тривалості погашення заборгованості (з використанням Cash-flow) розраховується … 1) відношенням Cash-flow (операційного) до обороту від реалізації продукції; 2) відношенням позичкового капіталу нетто до Cash-flow (операційний); 3) відношенням Cash-flow до заборгованості (нетто); 4) діленням Cash-flow на величину чистих інвестицій; 5) відношенням Cash-flow до власного капіталу. Тест 13. До основних показників фінансового стану підприємства, які розраховуються з використанням показника Cash-flow, належать: 1) 2) 3) 4) 5)
Тест 14. Метою складання звіту про Cash-flow є надання користувачам фінансової звітності повної інформації про … 1) доходи, витрати, прибутки і збитки від діяльності підприємства за звітний період; 2) зміни у складі активів і пасивів за звітний період; 3) фінансовий стан підприємства на певну дату; 4) рух грошових коштів протягом звітного періоду в результаті операційної, інвестиційної та фінансової діяльності; 5) зміни у складі власного капіталу за звітний період.
Тест 15. Чистий рух коштів (Cash-flow) по підприємству за звітний період дорівнює … 1) залишку грошових коштів та їх еквівалентів на кінець періоду; 2) сумі Cash-flow від операційної, інвестиційної та фінансової діяльності; 3) Free Cash-flow; 4) різниці між залишком грошових коштів на початок періоду та залишком грошових коштів на кінець періоду; 5) сумі вхідних грошових потоків по підприємству за звітний період. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |