АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

В) складних ефірів кислот

Читайте также:
  1. E. изоляция пестицидов, водным путем окисленных с серной кислотой.
  2. Азотосодержащие кислоты
  3. Альфа-липоевая кислота (АЛК)
  4. Аминокислоты / Карнитин
  5. Аминокислоты в молекуле синтезируемого белка?
  6. Аминокислоты винограда и вина. Состав, свойства аминокислот.
  7. В состав жиров входят насыщенные и ненасыщенные жирные кислоты.
  8. В. Альдопентози, гетероциклічної основи та фосфатної кислоти
  9. В.Альдопентози, гетероциклічної основи та фосфатної кислоти
  10. Важность соляной кислоты желудочного сока
  11. Взаємодія металів з кислотами

3. Карбонізація магнійорганічних сполук.

При взаємодії магнійорганічних сполук (реактиву Грін’яра) з оксидом вуглецю (ІV) утворюються солі, підкисленням яких исльною кислотою отримують кислоти з кількістю атомів вуглецю на один більше, ніж у вихідній сполуці.

Електронна будова карбоксильної групи.

Карбокисльна група складається з двох функціональних груп: карбонільної і гідроксильної, що знаходяться біля одного атома вуглецю.

Взаємний вплив цих функціональних груп приводить до зміни їх властивостей. Не зважаючи на наявність подвійного зв’язку для карбонових кислот не характерні реакції приєднання (порівняйте з альдегідами!). З іншого боку сильний електровід’ємний вплив карбонільної компоненти приводить до поляризації зв’язку О-Н, в результаті чого легко відщеплюється протон водню. Ці властивості пояснюються утворенням стійкого карбоксилат аніону, в якому від’ємний заряд рівномірно розподілений між трьома атомами (відбувається делокалізація від’ємного заряду, при цьому зникає подвійний зв’язок).


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)