|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; скорочує рівень викидів парникових газів і сприяє боротьбі зі зміною кліматуБ)це енергетична установка, що перетворює енергію сонячної радіації в інші види енергії (наприклад, в теплову або в електричну) в) це установка, що перетворює енергію сонця тільки в теплову енергію; г) це агрегат, який призначений для отримання сонячної енергії без подальшого її перетворення.
2. Яка приблизно густина сонячного потоку в космосі? а) 1,35 кВт/м2 б) 0,75 кВт/м2; в) 1,77 кВт/кг; г) 1,01 кВт/м3.
3. Яка середня інтенсивність сонячного випромінювання в більшості районів земної кулі? а) 100 ¸ 110 Вт/ м3; б) 450 ¸ 500 Вт/ м3; в) 200 ¸ 250 Вт/м2 г) 70 ¸ 95 Вт/ м2
4. На які дві групи умовно поділяють системи, що перетворюють енергію сонячної радіації в теплову? а) електричні, теплові; б) основні, допоміжні; в) первісні, вторинні; Г) пасивні, активні 5. Що, з нижче переліченого, не входить до переваг енергії сонячної радіації порівняно з традиційними видами палива?
а) джерело енергії практично невичерпне; б)можливість отримання високих температур (> 5000С); В) негативно впливає на довкілля г) прискорювати дію у фотохімічних процесах.
6. За якими трьома основними напрямками здійснюються освоєння сонячної енергії? А) тепловим, теплодинамічним, фотоелектричним б) фізичним, хімічним, тепловим; в) фотофізичним, фізико-хімічним, теплоелектричним; г) теплодинамічним, електричним,енергетичним.
7. Що є основним елементом системи, що перетворює енергію сонячної радіації в теплову?
а) сонячна батарея; Б) геліоприймач в) джерело світла; г) колектор.
8. За характером руху теплоносія системи поділяються на:
а) з закритим або відкритим режимом теплообміну; б) з активним і пасивним режимом теплообміну; В) з вільним або вимушеним режимом теплообміну г) з сповільненим і вільним режимом теплообміну.
9. Які вимоги висуваються до лопатей вітроустановок:
а) висока міцність на розривання і вигинання, стійкість до обмерзання, точність форми профілю лопаті, низька шорсткість поверхні; б) відносна велика маса та здатність працювати в широкому діапазоні температур; в) відносна невелика маса та здатність працювати в широкому діапазоні температур; Г) відповіді а) та б) правильні д) інший варіант.
10. До переваг вітроенергетики належать: а) відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; необхідність розташування вітроустановок у районах з високою інтенсивністю вітру впродовж року; б) сприяє боротьбі зі зміною клімату; відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; необхідність виведення з експлуатації значних площ земель; в) скорочує рівень викидів парникових газів і сприяє боротьбі зі зміною клімату; можливе посилення ерозії ґрунту; відновлюване джерело енергії; г) відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; скорочує рівень викидів парникових газів і сприяє боротьбі зі зміною клімату д) відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; скорочує рівень викидів парникових газів і сприяє боротьбі зі зміною клімату; спричиняє втрату природних середовищ існування.
11. До недоліків вітроенергетики належать:
а)відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; скорочує рівень викидів парникових газів і сприяє боротьбі зі зміною клімату; б)скорочує рівень викидів парникових газів і сприяє боротьбі зі зміною клімату; спричиняє втрату природних середовищ існування; відновлюване джерело енергії; доступна практично в будь-якій країні; В) спричиняє втрату природних середовищ існування; необхідність розташування вітроустановок у районах з високою інтенсивністю вітру впродовж року; можливе посилення ерозії ґрунту; виникнення шумових впливів г)спричиняє втрату природних середовищ існування; необхідність розташування вітроустановок у районах з високою інтенсивністю вітру впродовж року; можливе посилення ерозії ґрунту; виникнення шумових впливів; д)спричиняє втрату природних середовищ існування; необхідність розташування вітроустановок у районах з високою інтенсивністю вітру впродовж року; можливе посилення ерозії ґрунту; зменшує залежність від викопного палива.
12. Трансмісія вітрової установки - це Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |