|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Г) зовнішні і внутрішні органи контролюТема 1. Господарський контроль в Україні: стан, сутність, перспективи 1. Сутність контролю полягає: а) у перевірці сертифікації аудиторської діяльності; б) у плануванні майбутніх дій господарського суб’єкта; в) у порівнянні фактичних показників і виявлення відхилень, що виникли; г) у виданні спеціальної літератури з питань аудиту.
2. Ревізія – це: а)документальний контроль фінансово-господарської діяльності підприємства, установи, організації, дотримання ними законодавства з фінансових питань, достовірності обліку і звітності; б)перевірка фінансово-господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності щодо сплати податків і зборів у бюджети і Пенсійний фонд; в) дослідження і вивчення окремих ділянок фінансово-господарської діяльності; г) перевірка документів щодо розрахунків і законності ведення господарських операцій з контрагентом суб’єкта підприємництва, що перевіряється; Д) усі відповіді вірні.
3. Об’єкти контролю — це: а) зовнішні та внутрішні органи контролю; б) господарюючі суб’єкти; в) результати діяльності господарського суб’єкта; г) фінансові результати.
4. Ревізія відрізняється від аудита тим, що: а) ревізія здійснюється на договірних засадах між ревізором і керівником підприємства, а аудит — за планом роботи аудиторської фірми без узгодження з керівником підприємства; б) аудит проводиться після завершення господарських операцій, ревізія — на будь-якому етапі господарської діяльності підприємства; в) аудит може проводитись за вимогою органів дізнання і попереднього слідства, а в ревізії цього не передбачено; Г) ревізія — це форма державного господарського контролю, а аудит — незалежна форма господарського контролю.
5. Принцип ревізії, за якого кожна наступна ревізія починається з моменту, коли закінчилася попередня, називається принципом: а) всебічності; б) послідовності; в) об’єктивності; г) правильної відповіді не запропоновано.
6. Хто має право проводити внутрішньогосподарський контроль: а) власник підприємства та його заступник; б) головний бухгалтер підприємства; в) головний аудитор підприємства; г) керівник і фахівці підприємства Д) усі відповіді вірні?
7. Суб’єктами контролю є: а) рішення, прийняті керівником підприємства; б) факти порушень і зловживань; в) господарська діяльність підприємства; г) зовнішні і внутрішні органи контролю.
8. Предметом ревізії є: а) рішення, прийняті керівником підприємства; б) факти порушень і зловживань; в) господарська діяльність підприємства; г) зовнішні і внутрішні органи контролю.
9. Об’єктом ревізії є: а) фінансові операції; б) розрахункові операції; в) здійснені на підприємстві господарські операції; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |