АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Гідравлічний розрахунку трубопроводів систем водяного опалення методом питомих втрат тиску

Читайте также:
  1. A) на этапе разработки концепций системы и защиты
  2. A) Объективный и системный
  3. B. агроэкосистемой
  4. DNS — доменная система имен
  5. Doctor Web для UNIX-систем.
  6. I. Система грамматических времен в страдательном залоге
  7. I. Системные программы.
  8. I.Дисперсные системы
  9. II. Формальная логика как первая система методов философии.
  10. IV. Центральна нервова система. Черепні нерви. Органи чуття.
  11. IV. Ямайская валютная система
  12. L.1.1. Однокомпонентные системы.

Метод питомих втрат тиску застосовується для розрахунку систем з природною циркуляцією, для двотрубних систем, для нетипових однотрубних систем з використанням мідних і пластикових труб.

Втрати тиску на ділянці розрахункового циркуляційного кільця визначаються сумою втрат тиску на подолання сил тертя і інерції по формулі:

(1.14)

де - довжина ділянки, м;

- питома втрата тиску на тертя, Па/м [2, Додаток II – для сталевих труб];

- динамічний тиск, Па [2, Додаток II];

- сума коефіцієнтів місцевих опорів [2, Додаток II].

Значення для сталевих, мідних і полімерних труб слід визначати по довідковим додаткам виробників. Для сталевих і металополімерних труб значення приведені в додатку А. Значення , Па, приведені в додатку В. Значення , приведені в додатку Б.

Місцевий опір, що знаходиться між суміжними розрахунковими ділянками (трійник, хрестовина), відносять до ділянки з меншою витратою води.

 


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.002 сек.)