АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Клінічні форми проявів алергічних реакцій

Читайте также:
  1. A) способом формирования банковских ресурсов из недепозитных источников
  2. A) это основные или ведущие начала процесса формирования развития и функционирования права
  3. A. формируется фотохимический туман
  4. Cущность, виды, источники формирования доходов. Дифференциация доходов населения.
  5. E) формирование правительства из членов партии, располагающих большинством мест в Парламенте
  6. I. Клінічні - залежать від ступеня важкості та перебігу захворювання.
  7. Актуальность и методология обеспечения безопасности жизнедеятельности. Характерные особенности современного производства, зоны формирования опасных и вредных факторов.
  8. Алгоритм автоматического формирования парных симметричных ключей шифрования-дешифрования открытых сообщений на рабочих станциях абонентов корпоративной системы.
  9. Анализ формирования и выполнения производственной программы
  10. Анамнестічні і клінічні дані.
  11. Б) Формирование отечественной социологии права в советский период
  12. Басня изучается в жанровой специфике, образовательный процесс направлен на формирование системы читательских умений

Взаємодія алергену з антитілами хворого може викликати алергічне запалення практично у всіх органах. Тим не менше, найчастіше зустрічаються алергічні ураження зовнішніх покровів (шкіри і слизових) і дихальних шляхів.

Алергодерматози (алергічні захворювання шкіри) представляють собою одну найбільш розповсюдженних форм алергічної патології. Серед алергічних захворювань шкіри у дітей перше місце займає атопічний дерматит, у дорослих – кропив`янка і ангіневротичний набряк Квінке.

Атопічний дерматит – прояв підвищенної чутливості шкіри при контакті з різними топічними алергенами: засобами побутової хімії, пилку рослин, харчовими алергенами. Характеризується різким зудом, почервонінням і набряком шкірних ділянок.

Кропив`янка – гостра алергічна реакція, що характеризується несподіваним висипом і швидким зникненням на шкірі висипки і (або) пухирців і шкірним зудом.

Ангіноневторичний набряк Квінке (гігантська кропив`янка) -обмежений набряк шкіри, підшкірної клітковини і слизових оболонок. Частіше всього проявляється на губах, повіках. Тиловій стороні кисті руки. При розповсюдженні набряку в ділянці носоглотки і дихальних шляхів виникає загроза задухи.

Алергічний реніт -одна із форм клінічного прояву алергії при розвитку алергічної реакції на слизовій носа. Характеризується виділенням з носу великої кількості рідини. Часто сполучається з зудом, чиханням, відчуттям заяложеності носа.

Алергічний кон`юктивіт – одна із форм клінічного прояву алергії, що характеризується різким розвитком почервоніння і зуда слизової оболонки ока.

Поліноз (сінна лихоманка, весняний катар) – алергічне захворювання, що обумовлене пилком рослин. Частіше всього проявляється у вигляді сезонного алергічного риніту, кон`юктивіту. В різких випадках може супроводжуватися розвитком бронхоспазму, нападом бронхіальної астми і

іншими симптомами алергії

Бронхіальна астма – хронічне рецидивуюче захворювання, що характеризується нападами задухи в наслідок гіпераактивності бронхів, що обумовлена різними причинами.

Сиввороткова хвороба – системна генералізована алергічна реакція з втягненням у патологічний процес багатьох органів і систем, викликана введенням в організм чужеродної сироватки, її білкових фракцій. Може виникати також у відповідь на введення деяких медикаментів.

Анафілактичний шок – самий тяжкий прояв алергії, генералізована реакція всього організму на контакт з алергеном. Характеризується початковим збудженням з послідуючим пригніченням ЦНС, бронхоспазмом і різким зниженням АТ.

Різні клінічні прояви алергічних реакцій можуть нерідко сполучаються у одного і того ж хворого.


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.)