|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Призначення особою, яка здійснює дізнання, слідчого чи суду в порядку, передбаченомуОпанування ораторським мистецтвом.
12. Які вимоги ставляться до особи, яка є адвокатом? 1) високий рівень професійної підготовки; 2) діловий стиль одягу; 3) опанування прийомів адвокатської діяльності; 4) вік, який не має перевищувати встановлений у законодавстві вік, який діє право на отримання пенсії за віком; 5) вміння водити автомобіль; Опанування ораторським мистецтвом.
13. Що передбачає компетентність і добросовісність надання правової допомоги адвокатом? 1) знання відповідних норм права; 2) наявність необхідного досвіду застосування норм права; 3) доскональність в урахуванні всіх обставин, що стосуються доручення клієнта; 4) доскональність в урахуванні всіх можливих правових наслідків виконання доручення клієнта; 5) ретельну підготовку до належного виконання доручення клієнта; 6) не вдаватися до омани, погроз, шантажування, підкупу.
14. Що передбачає принцип чесності й порядності адвоката? 1) не вдаватися до омани, погроз, шантажування, підкупу; 2) не вдаватися до урахування всіх обставин, що стосуються доручення клієнта; Не вдаватися до використання особистих обставин інших осіб для досягнення своїх професійних цілей; Поважати права, законні інтереси, честь, гідність, репутацію та почуття осіб, з якими адвокат спілкується; 5) наявність необхідного досвіду застосування норм права; 6) ретельну підготовку до належного виконання доручення клієнта.
??15. Адвокат не має права: 1) пропонувати свої послуги конкретному клієнту через посередників; 2) рекламувати свою професійну діяльність; (має право) 3) на безкоштовну рекламу його професійної діяльності у газетах безкоштовних оголошень; 4) транслювати рекламні матеріали по радіо і телебаченню; (має право) 5) особисто пропонувати свої послуги конкретному клієнту; 6) виготовляти свої портрети та розповсюджувати їх серед клієнтів.
16. Рекламні матеріали щодо професійної діяльності адвоката не можуть містити: 1) відомості про те, в яких навчальних закладах адвокатом (членами адвокатського об'єднання) отримана освіта; 2) відгуків інших осіб про роботу адвоката; 3) порівнянь з іншими адвокатами і їх критики; Заяв про вірогідність успішного виконання доручень та інших заяв, що можуть викликати безпідставні надії у клієнтів; Вказівок, які можуть скласти уявлення, що діяльність саме цього адвоката характеризується Рисами і показниками, притаманними, в дійсності, адвокатурі як такій. 6) номер телефону адвоката.
17. Підставами для надання адвокатом правової допомоги є: 1) угода з клієнтом про надання правової допомоги; 2) наказ голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатів; призначення особою, яка здійснює дізнання, слідчого чи суду в порядку, передбаченому кримінально-процесуальним законодавством України; 4) розпорядження керівника адвокатського об’єднання; 5) вказівка голови Спілки адвокатів України; 6) ордер.
18. Від кого адвокат може прийняти доручення на надання правової допомоги: 1) безпосередньо від клієнта; 2) від представника клієнта, уповноваженого на укладання угоди з адвокатом; 3) від законного представника неповнолітнього клієнта; 4) від законного представника недієздатного клієнта; Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |