|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 7. Спрощена система оподаткування суб’єктів малого підприємництваТестові завдання
1. Платниками єдиного податку можуть бути такі суб’єкти підприємницької діяльності – юридичні особи, у яких: а) за рік середньооблікова чисельність працюючих за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб, а обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. грн.; б) за рік середньооблікова чисельність працюючих за звітний період (календарний рік) не перевищує 100 осіб, а обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 500 тис. євро; в) за рік середньооблікова чисельність працюючих за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб, а обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 500 тис. грн.
2. Платниками єдиного податку можуть бути такі суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи: а) які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом року перебуває не більше 50 осіб, а обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. грн.; б) які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом року перебуває не більше 25 осіб, а обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 250 тис. євро; в) які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом року перебуває не більше 10 осіб, а обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за календарний рік не перевищує 500 тис. грн.
3. Ставку єдиного податку для юридичних осіб – суб‘єктів підприємницької діяльності встановлено у такому розмірі: а) 6% суми виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) без урахування акцизного збору у разі сплати ПДВ; б) 10% суми виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) без урахування акцизного збору, у разі включення ПДВ до сплати єдиного податку; в) 15% суми виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) без урахування акцизного збору, у разі включення ПДВ до сплати єдиного податку; г) вірні відповіді а), б).
4. Для фізичних осіб – суб‘єктів підприємницької діяльності ставка єдиного податкувстановлюється: а) Податковим кодексом України; б) Указом Президента України від 03.07. 1998 р. № 727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” (зі змінами та доповненнями); в) місцевими радами за місцем їх державної реєстрації залежно від їх виду діяльності.
5. Для фізичних осіб – суб‘єктів підприємницької діяльності ставка єдиного податку: а) не може становити менше 20 грн. та більше 200 грн. на місяць, а у разі використання найманої праці ставка збільшується на 50% за кожну особу; б) не може становити менше 20 грн. та більше 100 грн. на місяць, а у разі використання найманої праці ставка збільшується на 50% за кожну особу; в) не може становити менше 50 грн. та більше 250 грн. на місяць, а у разі використання найманої праці ставка збільшується на 50% за кожну особу.
6. Юридичні та фізичні особи – суб‘єкти підприємницької діяльності сплачують єдиний податок: а) щорічно, у строки, передбачені для річного звітного податкового періоду; б) щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом; в) щомісячно не пізніше 20 числа наступного місяця.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |