|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Що є об'єктами системи місцевих фінансів?
а) фінансові ресурси міністерств і відомств; б) фінансові ресурси державних фондів цільового призначення; !в) фінансові ресурси, що мобілізуються, розподіляються та використовуються місцевими органами влади для виконання покладених на них функцій і завдань.
11. Головними фінансовими фондами місцевих органів влади є: !а) місцеві бюджети; б) банківські кредити; в) фонди грошових ресурсів комунальних підприємств.
12. Відповідно до функціонального поділу видатки місцевих фінансів поділяються на: !а) обов'язкові видатки; б) видатки на законодавчу владу; !в) видатки, що здійснюються для реалізації завдань у межах власної компетенції; !г) видатки для реалізації делегованих (доручених) центральною владою завдань; д) видатки на міжнародну діяльність.
13. Відповідно до економічного призначення видатки місцевих фінансів поділяються на: !а) поточні (адміністративні) видатки; б) видатки на державне управління; !в) капітальні (інвестиційні) видатки.
14. За економічною природою доходи місцевих органів влади поділяються на: !а) власні доходи; б) гранти та дарунки у вартісному обрахунку; !в) передані доходи.
15. За джерелами надходження доходи місцевих органів влади поділяються на: !а) податкові доходи; !б) неподаткові доходи; в) доходи від міжнародної діяльності; !г) доходи за рахунок кредитів і позик; д) кошти від урядів зарубіжних країн; !є) трансферти від центральної влади та органів влади вищого територіального рівня.
16. До інститутів в системі місцевих фінансів в Україні належать: !а) місцевий бюджет; !б) позабюджетні, валютні та цільові фонди; в) комунальне страхування; !г) комунальна власність; !д) місцеві податки і збори; є) інститут громадських послуг; !ж) комунальний кредит; !з) комунальні позики; !і) фінансові ресурси комунальних підприємств; !к) комунальні платежі; !л) поточні видатки і видатки розвитку; !м) поточний бюджет і бюджет розвитку.
17. Коли було прийнято Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»? а) у 1995 році; !б) у 1997 році; в) у 2000році.
18. Який нормативний акт встановлює основні принципи місцевого самоврядування в Україні? а) Конституція України; б) Бюджетний кодекс України; !в) Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».
19. Які з наведених нижче принципів належать до основних принципів про місцеве самоврядування в Україні? !а) народовладдя; !б) гласності; в) політичної незалежності; !г) поєднання місцевих і державних інтересів; !д) виборності; є) організаційної та фінансової залежності від держави. 20. Система місцевого самоврядування в Україні включає: !а) територіальну громаду; б) департаменти; !в) сільську, селищну, міську раду; !г) сільського, селищного, міського голову; !д) виконавчі органи сільської, селищної, міської ради; є) провінції; !ж) районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст; !з) органи самоорганізації населення.
21. Органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст, є: !а) районні ради; б) міські ради; !в) обласні ради.
22. Відповідно до Ст.142 Конституції України матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування в Україні є: !а) рухоме і нерухоме майно комунальної власності; !б) доходи місцевих бюджетів; в) державне майно; !г) земля та природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах.
23. Витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади: !а) компенсуються державою; б) компенсуються органами місцевого самоврядування; в) переносяться на наступний період.
24. Фінансова автономія – це: !а) база самоврядування територіальних колективів, самостійності всіх рівнів місцевої влади; !б) самоврядування у сфері фінансів; в) база політичної незалежності у державі; г) фінансова незалежність цих органів при виконанні покладених на них функцій.
25. Основною формою реалізації принципів місцевого самоврядування є: а) законодавча діяльність; !б) фінансова автономія; в) міжнародна діяльність.
26. Передумовою ефективного розв'язання місцевими органами влади покладених на них завдань є: а) фінансова та адміністративна незалежність; б) фінансова та організаційна незалежність; в) фінансова незалежність у сукупності з організаційною й адміністративною незалежністю.
27. Якщо право прийняття рішень місцевими органами влади у сфері власних фінансів не передбачено в законодавстві: а) органи місцевої влади мають умовну фінансову автономію; !б) органи місцевої влади не мають фінансової автономії; в) органи місцевої влади приймають рішення незалежно від законодавства.
28. Коефіцієнт податкоспроможності адміністративно-територіальної одиниці - це: !а) відношення податкоспроможність окремої території до середньої податкоспроможності у межах країни; б) відношення податкоспроможність окремої території до загальної податкоспроможності країни; в) різниця між максимальною та мінімальною податкоспроможністю окремої території.
29. Податкоспроможність території - це показник, який характеризує: а) приріст ВВП, що виробляється в її межах на душу населення і який може бути об'єктом комунального оподаткування; !б) абсолютний обсяг ВВП, що виробляється в її межах на душу населення і який може бути об'єктом комунального оподаткування; в) обсяг капітальних вкладень на душу населення на окремій території.
30. Територія є фінансовим донором, коли: а) коефіцієнт податкоспроможності <1; б) коефіцієнт податкоспроможності =1; !в) коефіцієнт податкоспроможності >1.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |