|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ПОСТІЙНІ СИГНАЛИ6.1.1. Сигналом «Зменшення швидкості» у вигляді диску жовтого кольору (рис. 6.1) подається сигнал: «Дозволяється рух із зменшенням швидкості та готовністю проїжджати небезпечне місце, що огороджене сигнальними знаками «Початок небезпечного місця» та «Кінець небезпечного місця (див. рис. 8.32, 8.33), із швидкістю, вказаною в наказі начальника залізниці»; Зворотний бік сигналу «Зменшення швидкості» (зеленого кольору) (рис. 6.2) – «Поїзд пройшов небезпечне місце». На одноколійних ділянках машиніст бачить такий сигнал з лівого боку у напрямку руху.
Місця, що вимагають у відповідності до наказу начальника залізниці постійного зменшення швидкості, огороджуються з обох боків на відстані 50 м від меж небезпечного місця сигнальними знаками «Початок небезпечного місця» або «Початок розмивного місця» та «Кінець небезпечного місця» або «Кінець розмивного місця». Від цих сигнальних знаків на відстані А, вказаній в графі 2 таблиці 6.1, в залежності від керуючого спускута максимально допустимої швидкості руху поїздів на перегоні, встановлюються постійні сигнали зменшення швидкості. Схеми встановлення постійних сигналів «Зменшення швидкості» та знаків огородження небезпечних та розмивних місць на одноколійній ділянці показані на рисунку 6.3, на одній із колій двоколійної ділянки – на рисунку 6.4, на обох коліях двоколійної ділянки – на рисунку 6.5.
Рисунок 6.3 Рисунок 6.4
Рисунок 6.5 Таблиця 6.1 (в кінці) Перелік перегонів із вказаними відстанями, на яких повинні відповідно укладатися петарди та встановлюватися сигнали «Зменшення швидкості» у залежності від керуючого спуску та максимально допустимої швидкості руху поїздів на перегоні, визначається начальником залізниці. 6.2. ТИМЧАСОВІ СИГНАЛИ (раніше були переносні) 6.2.1. До тимчасових сигналів належать: «Зупинка» – у вигляді щита прямокутної форми червоного кольору з обох боків (або червоний прапорець на жердині) вдень і червоний вогонь ліхтаря на жердині вночі (рис. 6.6); «Зменшення швидкості» – у вигляді квадратного щита жовтого кольору (зворотний бік зеленого кольору) вдень і вночі (рис. 6.7).
6.2.2. Тимчасовими (раніше були переносні) сигналами ставляться вимоги: «Зупинка» – «Стій! Забороняється проїжджати сигнал»; «Зменшення швидкості» при розміщенні небезпечного місця: на перегоні – «Дозволяється рух із зменшенням швидкості, попереду небезпечне місце, що вимагає зупинки або проходження із зменшеною швидкістю»; на головній колії станції – «Дозволяється рух із зменшенням швидкості, попереду небезпечне місце, що вимагає проходження із зменшеною швидкістю»; на інших станційних коліях – «Дозволяється проходження сигналу із швидкістю, що вказана у попередженні, а в разі відсутності його – не більше 25 км/год». Зворотний бік сигналу «Зменшення швидкості» (зеленого кольору) вдень і вночі (рис. 6.8) на перегоні та на головній колії станції вказує на те, що машиніст має право підвищувати швидкість до встановленої після проходження небезпечного місця усім составом.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |