АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

В. Л. Левченко, канд. філос. наук, доцент

Читайте также:
  1. А. А. ЩЕЛЧКОВ, доктор исторических наук, ведущий научный сотрудник Института всеобщей истории РАН
  2. Автор методики – канд.психолог.наук Николай Дмитриевич Линде, её официальное название – “Эмоционально-образная терапия” (ЭОТ).
  3. Б. Ф. МАРТЫНОВ, доктор политических наук, заместитель директора ИЛА РАН
  4. В 1922 г. академиком Н.Я. Марром создается Яфетический институт Академии наук, первоначально как институт для разработки «нового учения о языке» Н.Я. Марра,
  5. В. М. ДАВЫДОВ, доктор экономических наук, профессор, директор ИЛА РАН
  6. Главный научный сотрудник, доктор филологических наук, профессор, заслуженный деятель науки, член Союза писателей России.
  7. Доктор педагогічних наук, професор І. П. Підласий писав, що нове в педагогіці може з’явитися лише від нових знань.
  8. Доктор филологических наук, заместитель директора литературно-мемориального музея Ф. М. Достоевского в Санкт-Петербурге, председатель Российского общества Достоевского
  9. Доктор филологических наук, профессор БашГУ, выдающийся литературовед, исследователь творчества Ф.М. Достоевского, автор монографии «Творческие принципы Ф.М. Достоевского»
  10. Доктор филологических наук, профессор Таганрогского государственного педагогического института, специалист по творчеству А.П. Чехова
  11. канд. экон. наук, доцент, бизнес-тренер.

Методичні вказівки

Для підготовки до семінарських занять

З курсу «Філософія»

 

Одеса

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

О.М. Барановська

 

Методичні вказівки

Для підготовки до семінарських занять

З курсу «Філософія»

Для студентів всіх спеціальностей стаціонарної форми навчання

Затверджено

На засіданні кафедри філософії

Та методології науки

Одеського національного

Політехнічного університету

Протокол № 2 від 10.10. 2005

Одеса

 

Методичні вказівки для підготовки до семінарських занять з курсу «Філософія» для студентів всіх спеціальностей стаціонарної форми навчання / авт.: О.М. Барановська.– Одеса, 2005.– 20 с.

Автор: О.М. Барановська, канд. філос. наук, доцент.

Рецензенти: В.Т. Ополев, канд.філос. наук, доцент

В. Л. Левченко, канд. філос. наук, доцент

 

Цей навчальний посібник створено на основі семінарських занять з предмету “Філософія” і призначено студентам технічного вузу для самостійної підготовки до семінарів та іспитів з філософії. Методичний посібник допоможе студентам організувати свою роботу з літературою за темами, які сприятимуть розумінню механізмів мислення та процесу пізнання в історії філософського та наукового осмислення дійсності. Формування навиків рефлексії щодо змісту думки та форм її виразу є необхідним інструментом професійного та дослідницького росту. Даний методичний посібник містить також перелік тем рефератів, список додаткової та довідкової літератури.


Програма курсу «Філософія» орієнтується на вивченні базових засад, установок та моделей мислення, які сформувались у процесі розвитку світової філософської думки та визначили основостверджуючі напрямки та засоби наукового пізнання, форми світогляду. У цьому зв’язку – головний акцент ставиться на тлумаченні проблемних та дискусійних питань, що виникають в історії філософіїї, нормативних засад мислення, а також понять та термінів, які стали невід’ємними компонентами інтелектуальної культури.

Даний методичний посібник містить методичні рекомендації для самостійної роботи студентів за програмою семінарських занять курсу «Філософія»: методичні вказівки та рекомендовану літературу для підготовки до семінарів, необхідні вимоги та поради для роботи над рефератом, тематику рефератів, методичні рекомендації для підготовки до екзамену та перелік екзаменаційних питань, додаткову літературу. Цей посібник розрахований на студентів денної форми навчання всіх факультетів Одеського Національного політехнічного університету.

 

.


1 | 2 | 3 | 4 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.)