АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Аналіз уроку виробничого навчання

Читайте также:
  1. D. Аналізатор спектру шуму
  2. FTA – Аналіз «дерева відмов».
  3. II. Оголошення теми й мети уроку
  4. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ (25 хв)
  5. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ (30 хв)
  6. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ (30 хв)
  7. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ (33 хв)
  8. IV. Підсумки уроку
  9. IV. Підсумок уроку
  10. IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку
  11. IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.
  12. IV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

Предмет: Технологія роботи з ПЕОМ.

Дата: 20.04.15

Викладач: Удодова О.С.

Група: №15, присутні 16 чол.

Тема уроку: програма „Провідник”.

Мета уроку: навчальна навчити учнів працювати в середовищі Windows за допомогою програми „Провідник”;

Виховна виховати відповідальність, акуратність;

Розвивальна – розвинути логічне мислення.

 

Хід уроку:

1. Організаційна частина (5 хв.).

2. Повторення матеріалу(15 хв.).

3. Вивчення нового матеріалу (20 хв.).

4. Заключна частина (5 хв.).

Урок проходив у кабінеті інформатики. Кабінет добре оснащений, матеріально-технічно забезпечений, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Урок розпочався своєчасно. Під час організаційної частини викладач зробив перекличку, перевірив готовність до уроку (наявність конспекту). Повідомив тему та мету уроку. Далі викладач перейшов до перевірки знань учнів по пройденому матеріалу. Контроль знань учнів проходив методом фронтального опитування.

З чотирьох опитаних учнів, троє виявили високий рівень знань і двоє не такий високий. Оцінки були виставлені об’єктивно і аргументовано. Викладач вміло пояснив незрозумілі моменти в попередньому матеріалі та перейшов до нової теми.

Для активізації учнів до сприймання нового матеріалу викладач задав їм декілька питань на які вони намагались знайти відповідь. При цьому спостерігалась досить висока активність учнів.

Виклад нового матеріалу проходив у формі пояснення з використанням плакатів, довідників, підручників.

 

 

По закінченні уроку викладач ще раз відзначив учнів, які активно працювали на уроці і виставив такі оцінки:

 

Серяков О.О. – 8 балів;

Мироненко. А.А. – 10 балів;

 

Висновок: На даному уроці було викладено новий матеріал, мета уроку і тема уроку була досягнута. Всі учні старанно відповідали на поставленні питання та отримували оцінки.
Аналіз уроку виробничого навчання.

Предмет: Програмування.

Дата: 17.04.15

Викладач: Ворох І.В.

Група: №15, присутні 14 чол.

Тема уроку: використання масивів у мові програмування QBasic.

Мета уроку: навчальна вивчення нового матеріалу;

виховна виховати відповідальність, акуратність;

розвиваюча – розвинути логічне мислення.

Хід уроку:

1. Організаційна частина (5 хв.).

2. Повторення матеріалу (10 хв.).

3. Вивчення нового матеріалу (20 хв.).

4. Заключна частина (10 хв.).

Урок проходив у кабінеті інформатики. Кабінет добре оснащений, матеріально-технічно забезпечений, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Урок розпочався своєчасно. Під час організаційної частина викладач зробив перекличку, перевірив готовність до уроку (наявність конспекту та обладнання). Повідомив тему та мету уроку. Далі викладач перейшов до перевірки знань учні по пройденому матеріалу. Контроль знань учнів проходив методом фронтального опитування. Учні відповідали на питання попередніх уроків. Час затрачений на контроль знань використаний раціонально. Оцінки виставлені викладачем об’єктивні та мотивовані.. Викладач пояснив незрозумілі моменти в попередньому матеріалі та перейшов до нової теми.

Для активізації учнів до сприймання нового матеріалу викладач задав їм питання на які вони намагались знайти відповідь. Викладач показав відмінні знання матеріалу і відповідною методикою викладання. На уроці царила атмосфера взаєморозуміння. Відчувалося, що викладач служить авторитетом для учнів.

Щоб визначити якість засвоєння нового матеріалу, викладач запропонував учням відповісти на кілька запитань по новій темі. Учні непогано відповіли на запитання, це свідчить про те, що учні зрозуміли і засвоїли матеріал.

 

По закінченні уроку викладач ще раз відзначив учнів, які активно працювали на уроці, назвав зароблені ними оцінки:

 

Добров Д.О. – 11 балів;

Лінник А.А. – 7 балів;

Хвоя А.І. – 9 балів;

 

Інші учні отримали оцінки нищу за 7 балів.

 

Висновок: Учні гарно засвоїли викладений вчителем матеріал. Тема та мета уроку була досягнута.


1 | 2 | 3 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)