АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Робота з графічними об’єктами

Читайте также:
  1. Cамостійна робота студентів
  2. Cамостійна та індивідуальна робота
  3. Cамостійна та індивідуальна робота
  4. Cамостійна та індивідуальна робота
  5. Cамостійна та індивідуальна робота
  6. Cамостійна та індивідуальна робота
  7. Cамостійна та індивідуальна робота
  8. Cамостійна та індивідуальна робота
  9. Cамостійна та індивідуальна робота
  10. II. Індивідуальна робота студентів.
  11. II. Індивідуальна робота студентів.
  12. V. Практична робота.

Всі створювані за допомогою комп’ютера зображення можна розділити на три великі групи – растрову, векторну і фрактальну графіку. У MS Word ми маємо справу з растровою і векторною графікою.

Растрові зображення являють собою одношарову сітку точок будь-якого кольору, які називаються пікселами. Векторне зображення багатошарове. Кожний його елемент (лінія, прямокутник, пряма, окружність або фрагмент тексту) розташовується у своєму власному прошарку. Накладення прошарків із зображеннями один на одного створює суцільне зображення.

Принцип редагування растрових і векторних зображень різний. Растрові редагуються як єдине ціле, векторні можуть змінюватися окремими частинами.

Документ Word принципово складається з 4-х прошарків: прошарок переднього плану, прошарок тексту, прошарок заднього плану і прошарок колонтитулів. Кожний з таких прошарків видимий тільки в тому випадку, якщо вище розташований порожній прошарок. На передній план за замовчуванням потрапляють зображення, створювані за допомогою інструментів малювання Word.

До основних типів графіки, які можуть використовуватись для покращення документів Microsoft Office Word, відносяться фігури, графіка SmartArt, знімки екрану, діаграми, малюнки і картинки.

Графічні об’єкти, такі як фігури, діаграми, блок-схеми, криві і прямі лінії, об’єкти WordArt, можна змінювати, використовуючи різні кольори, узори, границі та інші ефекти.

Створення малюнка

1. Клацнути в тому місці документа, де потрібно створити малюнок.

2. На вкладці Вставка у групі Иллюстрации клацнути Фигуры.

3. На вкладці Формат, яка відображається після вставки відповідного графічного зображення, можна виконати одну з таких дій.

· Вставити фігуру. На вкладці Формат у групі Вставка фигур обрати фігуру, а потім клацнути в будь-якому місці в документі.

· Змінити фігуру. Обрати фігуру, яку необхідно змінити. На вкладці Формат у групі Вставка фигур клацнути Изменить фигуру, виділити пункт Заменить форму в обрати іншу фігуру.

· Додати текст у фігуру. Обрати фігуру, в яку необхідно додати текст, і ввести його.

· Згрупувати обрані фігури. Обрати кілька фігур, одночасно натискуючи на клавіатурі клавішу CTRL и виділяючи кожну фігуру, яку необхідно включити в групу. На вкладці Формат у групі Упорядочить натиснути кнопку Группировать, щоб всі обрані фігури вважались одним об’єктом.

· Намалювати малюнок у документі. На вкладці Формат у групі Вставка фигур розгорнути список параметрів, клацнувши стрілку. У розділі Линии клацнути Полилиния або Рисованная кривая. (Припинити малювання з допомогою ліній типу «Полилиния» або «Рисованная кривая» можна, двічі клацнувши кнопкою миші.

· Налаштувати розмір форм. Обрати фігуру або фігури, розмір яких необхідно змінити. На вкладці Формат у групі Размер клацнути стрілки або ввести розміри в полях Высота і Ширина.

· Застосувати стиль до фігури. Навести вказівник миші на стиль у групі Стили фигур, щоб побачити, як буде виглядати фігура, якщо застосувати до неї цей стиль. Клацнути стиль, щоб застосувати його. Аналогічно обрати потрібні параметри, натиснувши кнопку Заливка фигуры або Контур фигуры.

Примітка. Якщо потрібно використати колір або градієнт, який недоступний у групі Стили фигур, підібрати спочатку колір, а потім застосувати градієнт.

· Додати діаграми з з’эднувальними лініями. Перед створенням діаграми додати полотно, клацнувши вкладку Вставка, обрати пункт Фигуры у групі Иллюстрации, а потім клацнути Новое полотно. На вкладці Формат у групі Вставить фигуры обрати фігуру блок-схеми. У розділі Линии обратт з’єднуваьну лінію, наприклад Скругленная линия со стрелкой.

· Використати тінь і трьохмірні (об’ємні) ефекти, щоб зробити фігури на малюнку більш ефектними. На вкладці Формат у групі Стили фигур клацнути Эффекты фигур в обратт ефект.

· Вирівняти об’єкти на полотні. Щоб втрввнятт об’єктт, натиснути і утримувати клавішу CTRL, виділяючи при цьому об’єкти, які необхідно вирівняти. У групі Упорядочить клацнути Выравнивание, щоб отримати доступ до набору команд вирівнювання.


1 | 2 |

Поиск по сайту:



Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.)