|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Визначення гідростатичного тиску рідини на тверде тіло у різних точках поверхні твердого тілаРОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНА РОБОТА №1 на тему: «Розрахунок гідростатичних систем» Виконав: студент групи 206-Б Романенко О.Б. № зал. книжки 10136 Перевірила: Станішевська О.О. ПОЛТАВА 2011 Зміст
1) Визначення гідростатичного тиску рідини на тверде тіло у різних точках поверхні твердого тіла.
1.1 Розрахунок гідростатичного тиску на опру. 1.2 Побудова епюр тиску рідини на плоску поверхню опори. 1.3 Розрахунок гідростатичного тиску на циліндричну засувку. 1.4 Побудова епюри гідростатичного тиску на циліндричну засувку.
2) Визначення сили тиску, кут нахилу та точки прикладання рівнодіючої на циліндричну засувку.
3) Визначення коефіцієнта зсуву опори та циліндричної засувки.
4) Визначення поздовжньої остійності засувки при піднятті в нижньому б’єфі рівня води до 2,5 Н.
ЗАВДАННЯ. Визначити: - силу тиску, кут нахилу та точку прикладання рівнодіючої на циліндричну засувку довжиною «b»; - епюру тиску на змочену частину опори та циліндр; - коефіцієнт зсуву опори (Кз); - повздовжню остійність затвору при піднятті рідини у. нижньому б'єфі до відмітки 2,5Н.
Н = 1,5м а = 2,5м D = 2,1м b = 2,2м
Визначення гідростатичного тиску рідини на тверде тіло у різних точках поверхні твердого тіла
Основне рівняння гідростатики в загальному вигляді: , , де - густина рідини, - глибина занурення, Р- тиск. Цей вираз дає змогу знаходити тиск в будь-якій точці рідини, що знаходиться в стані спокою. Тиск залежить лише від глибини занурення точки, адже постійні для однієї рідини.
1.1 Розрахунок гідростатичного тиску на опору Б’єф верхній – область води до опори, нижній б’єф - область води після опори. Оскільки точка 1 і точка 2 знаходяться на одній висоті, то тиск в точці 2 буде однаковим Визначаємо тиск на грань 1-2: . В точці 3 маємо: . В точці 4: .
1.2 Побудова епюр тиску рідини на плоску поверхню опори Епюра гідростатичного тиску - це графічне зображення гідростатичного тиску рідини на будь – яку поверхню.
1.3 Розрахунок гідростатичного тиску на циліндричну засувку
1.4 Побудова епюри гідростатичного тиску на циліндричну засувку
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |