|
|||||||||||||||||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Бесіда за змістом прочитаного уривкуОрієнтовні питання для бесіди. - Коли ви вперше, читаючи твір, дізналися про Захара Беркута? Що вам відомо про його походження, заняття? - Як змальовує письменник зовнішність Захара Беркута? V. Підсумок уроку. Дидактичний аналіз уроку №1 Дата: 4.10.2011 Предмет: Українська література Клас: 9-В Вчитель: Швець Лариса Дмитрівна Тема уроку: Біблія Мета уроку: Узагальнення та систематизація, контроль та корекція знань учнів з теми “Біблія”; сформувати уявлення про біблійні книги в давній Україні; вміти розповісти про Старий і Новий Заповіти; переказувати і тлумачити біблійні легенди, притчі; пізнання і засвоєння християнської моралі: ідеалів правди, чесності, патріотизму, скромності, любові до ближнього. Мета відвідування: Проаналізувати роботу вчителя, учнів, тип уроку та основні етапи уроку. Тип уроку: Узагальнення та систематизації знань, умінь і навичок. Контроль та корекція знань, умінь і навичок. Основні етапи уроку та їх ефективність
Урок було розпочато своєчасно. Серед учнів був іменинник, якого Лариса Дмитрівна привітала, що свідчить про позитивну атмосферу в класі. Далі вчитель організував і налаштував клас на подальшу роботу. В кабінеті завчасно була увімкнена SMART дошка для показу презентацій, виконаних учнями. Освітлення було тільки штучним, для кращого перегляду робіт. Кабінет був провітрений і відповідав усім санітарно-гігієнічним нормам. Вчитель діяв чітко за планом уроку і дотримувався його структури. Компоненти уроку відповідали обраному типу, етапи уроку вибудувано логічно та послідовно. Розподіл часу: організаційний момент – 3 хв., перевірка домашнього завдання– 15 хв., викладення нового матеріалу – 15 хв., узагальнення знань – 5 хв., перевірка засвоєних знань – 5 хв., підведення підсумків уроку – 1 хв., повідомлення домашнього завдання – 1 хв. Учні розкрили тему уроку, за допомогою матеріалів, підготовлених вдома. Після чого вчитель розкрив тему більш ширше. Учні відповідали невпевнено, ця тема виявилася їм малоцікавою. Лариса Дмитрівна запропонувала роз’яснити проблемні місця з теми уроку. Учні пожвавилися і були задоволені результатом. На уроці було реалізовано розумове і моральне виховання. Завдяки усній перевірці більша половина отримали оцінки до журналу. Вчитель володіє вмінням організувати навчальну діяльність учнів, забезпечувати трудову дисципліну; умінням розподіляти та зосереджувати увагу, діяти у публічній ситуації; умінням активного слухання; комунікативним вмінням; володіє педагогічним тактом, культурою педагогічного спілкування; темп роботи - прискорений; стиль і тон роботи - жвавий, рішучий; присутні спостережливість, емоційність. На уроці учні закріпили вивчений матеріал, пізнали його більш детально за допомогою наочності, деякі навіть принесли Біблію і зачитали з неї невеликі фрагменти всьому класу. Мети було досягнено – клас поглибив свої знання і пізнав елементи християнської моралі, зацікавився питанням «Хто з українських письменників у своїх творах звертається до біблійних сюжетів?». Що й стало, власне, домашнім завданням.
Дидактичний аналіз уроку №2 Дата: 5.10.2011 Клас: 9-В Предмет: Українська мова Вчитель: Швець Лариса Дмитрівна Тема уроку: Цитата як спосіб передачі чужої мови Мета уроку: формувати навички і вміння застосовувати раніше набуті знання про цитату як спосіб передачі чужої мови; розвивати уважність, вдумливість, синтетико-аналітичне мислення; виховувати любов і повагу до краси слова, до безцінних природніх надбань. Мета відвідування: Проаналізувати роботу вчителя, учнів, тип уроку та основні етапи уроку. Тип уроку: Засвоєння нових знань Хід уроку: І. Організаційно-вступна частина – 1 хв ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності. – 3 хв ІV.Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні, пізнавальні вправи) - 15 хв VІІ. Повідомлення домашнього завдання – 3 хв Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |