|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Хто може бути звільнений у разі здійснення аморального проступку?1) керівник підприємства, установи, організації; 2) неповнолітні; 3) особи, що виконують виховні функції; 4) особи, що виконують контролюючи функції на підприємстві; 5) особи, які безпосередньо обслуговують товарні або матеріальні цінності.
В якому випадку обов’язково потрібна попередня згода профспілкового органу під час розірвання трудового договору за ініціативою власника чи уповноваженого органу? 1) при поновленні на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу; 2) при незадовільному результаті випробування, обумовленого під час прийому на роботу; 3) при звільненні з роботи за сумісництвом у зв'язку з прийомом на роботу іншого робітника, який не є сумісником; 4) при систематичному невиконанні робітником без поважних причин зобов'язань, покладених на нього трудовим договором чи правилами внутрішнього трудового розпорядку; 5) при звільненні з керівних посад робітників, що обираються, затверджуються чи призначаються на посади державними органами, органами місцевого чи регіонального самоврядування, а також громадськими організаціями чи іншими об'єднаннями громадян. В якому розміру робітнику виплачується вихідна допомога у випадку звільнення у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, в тому числі ліквідації) реорганізації чи перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення численності чи штату робітників? 1) не менш середнього місячного заробітку робітника; 2) не менш середнього двомісячного заробітку робітника; 3) не менш середнього тримісячного заробітку робітника; 4) не менш середнього піврічного заробітку робітника; 5) не менш середнього річного заробітку робітника.
В якому розмірі працівнику виплачується вихідна допомога у випадку звільнення у зв'язку з порушенням власником чи уповноваженим ним органом законодавства про охорону праці, умов колективного договору з цих питань? 1) не менш середнього місячного заробітку; 2) не менш середнього двомісячного заробітку; 3) не менш середнього тримісячного заробітку; 4) не менш середнього піврічного заробітку; 5) не менш середнього річного заробітку.
В який термін з дня отримання згоди профспілкового органу, власник має право розірвати трудовий договір з робітником? 1) не пізніше, ніж через 15 днів; 2) не пізніше, ніж через 1 місяць; 3) не пізніше, ніж через 2 місяця; 4) не пізніше, ніж через 3 місяці; 5) не пізніше, ніж через 6 місяців.
В який термін робітник персонально попереджається про майбутнє звільнення у зв'язку із зміною в організації виробництва та праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скорочення численності та штату робітників? 1) не пізніше, ніж за 2 тижня; 2) не пізніше, ніж за 1 місяць; 3) не пізніше, ніж за 2 місяця; 4) не пізніше, ніж за 3 місяця; 5) не пізніше, ніж за 6 місяців.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |