|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Пред’явлення позову. Проблеми відкриття провадження у справіПояснити: Поняття та суть позовного провадження. Поняття позову. Елементи позову. Види позовів. Право на позов і право на пред’явлення позову. Об’єднання та роз’єднання позовів. Умови реалізації права на пред’явлення позову. Зміна позову. Відмова від позову. Визнання позову. Мирова угода. Забезпечення позову. Підстави забезпечення позову. Способи забезпечення позову. Процесуальний порядок пред’явлення позову. Наслідки недотримання цього порядку.
Проблеми формування позовної заяви в в цивільному процесі Пояснити: Форма та зміст позовної заяви. Залишення позовної заяви без руху. Повернення позовної заяви. Відкриття провадження у справі. Зустрічний позов, його форма та зміст. Заперечення проти позову.
Проблеми провадження у справі до судового розгляду. Пояснити: Процесуальні дії судді при провадженні у справі до судового розгляду. Попереднє судове засідання. Призначення справи до розгляду. Судові виклики та повідомлення. Судові повістки, їх зміст і порядок вручення. Розшук відповідача.
Проблеми судового розгляду цивільних справ. Пояснити: Поняття та значення судового розгляду. Судове засідання – процесуальна форма судового розгляду. Зміст судового розгляду. Підготовча частина судового розгляду. Наслідки неявки до суду осіб, викликаних у судове засідання. Відводи судді та інших учасників процесу (підстави та порядок вирішення). Розгляд справи по суті. Судові дебати. Ухвалення судового рішення. Фіксування цивільного процесу. Зупинення та відновлення провадження у справі. Закриття провадження у справі. Залишення заяви без розгляду. Відновлення втраченого судового провадження.
Проблеми постанвлення судового рішення. Пояснити: Поняття та форми судових рішень. Відмінність рішення від ухвали. Зміст рішення суду (його складові частини). Визначення порядку та строку виконання рішення суду. Вимоги, яким повинно відповідати судове рішення. Виправлення описок і арифметичних помилок у судовому рішенні. Додаткове рішення суду. Роз’яснення рішення суду. Набрання рішенням суду законної сили. Ухвали суду, їх види та зміст. Окремі ухвали, їх зміст і значення.
Проблеми наказного провадження. Пояснити: Поняття, значення та особливості наказного провадження. Поняття та зміст судового наказу. Вимоги, за якими може бути видано судовий наказ. Форма і зміст заяви про видачу судового наказу. Підстави та наслідки для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу. Скасування судового наказу.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |