|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема Суб’єктивна сторона1. Поняття суб’єктивної сторони. 2. Значення суб’єктивної сторони. 3. Поняття вини. 4. Умисел та його види. 5. Необережність та її види. 6. Злочини із змішаною формою вини. 7. Мотив злочину. 8. Мета злочину. Тема Стадії вчинення злочинів. 1. Поняття стадії. 2. Види стадій. 3. Поняття закінченого злочину. 4. Поняття замаху на злочин. 5. Закінчений замах. 6. Незакінчений замах. 7. Поняття готування до злочину. 8. Звільнення від кримінальної відповідальності при незакінченому злочині. 9. Поняття та умови правомірності добровільної відмови від доведення злочину до кінця. Тема Співучасть. 1. Поняття співучасті. 2. Форми співучасті. 3. Види співучасників. 4. Кримінальна відповідальність співучасників. 5. Поняття причетності до злочину. 6. “Ексцес” виконавця. 7. Провокація злочину. 8. Співучасть у злочинах із спеціальним суб’єктом. Тема Множинність. 1. Загальні положення про множинність. 2. Поняття одиничного злочину. 3. Продовжуваний та триваючий злочини. 4. Повторність. 5. Сукупність. 6. Рецидив. 7. Конкуренція норм Особливої частики КК. 8. Відмінність множинності від одиничного злочину.
Тема Обставини, що виключають злочинність діяння. 1. Поняття і види обставин, що виключають злочинність діяння. 2. Поняття необхідної оборони та умови її правомірності. 3. Підстави та умови виникнення. 4. Поняття крайньої необхідності. 5. Підстави і умови правомірності. 6. Правомірність затримання злочинця. 7. Поняття фізичного примусу. 8. Поняття психічного примусу. 9. Поняття явно злочинного наказу. 10. Кримінальна відповідальність при виконанні наказу або розпорядження. 11. Поняття діяння пов’язаного з ризиком. Тема Звільнення від кримінальної відповідальності. 1. Поняття, підстави і види звільнення від кримінальної відповідальності. 2. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям. 3. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням винного з потерпілим. 4. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з передачею особи на поруки. 5. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки. 6. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності. 7. Звільнення від кримінальної відповідальності на підставі закону про амністію чи акта помилування. 8. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку зі зміною обстановки. 9. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченнями строків давності.
Тема Поняття, мета та система покарань. 1. Поняття та мета покарання. 2. Система покарання. 3. Види покарання. 4. Основні та додаткові покарання.
Тема Призначення покарань. 1. Загальні положення призначення. 2. Обставини, які пом'якшують чи обтяжують покарання. 3. Призначення покарання за сукупністю вироків. 4. Призначення покарання за сукупністю злочинів. 5. Призначення покарання за незакінчений злочин та за злочин, вчинений у співучасті. 6. Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом. 7. Правила складання покарань і зарахування строку ув'язнення
Тема Звільнення від покарання та його відбування. 1. Поняття звільнення від покарання та його види. 2. Звільнення від покарання у зв'язку з втратою особою суспільної небезпечності. 3. Звільнення від відбування покарання з випробуванням. 4. Звільнення від відбування покарання з випробуванням вагітних жінок і жінок, які мають дітей до семи років. 5. Обов’язки, які покладаються на особу, у зв’язку із звільненням від відбування покарання з випробуванням. 6. Звільнення від відбування покарання у зв’язку із закінченням строків давності виконання обвинувального вироку. 7. Умовно – дострокове звільнення від відбування покарання. 8. Заміна невідбутої частини покарання більш м’яким. 9. Звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років. 10. Звільнення від покарання за хворобою. 11. Амністія та помилування.
Тема Особливості відповідальності неповнолітніх. 1. Особливості звільнення неповнолітніх від кримінальної відповідальності. 2. Види покарання та особливості їх застосування щодо неповнолітніх. 3. Особливості призначення покарання неповнолітнім. 4. Особливості звільнення неповнолітніх від покарання та його відбування. 5. Детермінація та причини злочинності неповнолітніх. Тема Примусові заходи медичного характеру та примусове лікування. 1. Поняття та мета примусових заходів медичного характеру. 2. Види примусових заходів медичного характеру. 3. Порядок призначення, зміни або припинення примусових заходів медичного характеру. 4. Поняття та питання застосування примусового лікування. Тема Злочини та покарання в європейських країнах та порівняльний аналіз з положеннями КК України. 1. Поняття злочинного діяння. (у європейських країнах: н-д: Польща, Швейцарія, Німеччина) 2. Класифікація злочинів. (Франція, Німеччина, Польща) 3. Поняття та цілі покарання. (Англія, Швейцарія, Німеччина, Польща). 4. Система покарань. (Франція, Іспанія, Німеччина, Польща) 5. Загальні засади призначення покарання. (Англія, Швейцарія, Німеччина, Польща). 6. Інститут звільнення від відбування покарання з випробуванням в європейських країнах.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |