|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тест облігаціїПитання 3-1. У Україні облігації можуть випускатися в: А/ національній валюті; Б/ валюті інших держав; В/ подвійної номінації; Г/ все, вказане вище. Питання 3-2. При емісії облігацій забезпеченням може служити: А/ майно, що належить емітенту; Б/ цінні папери, що випущені і належать емітенту; В/ цінні папери, випущені емітентом і що обертаються на ринку; Г/ все, вказане вище.
Питання 3-3. Рішення про емісію облігацій підприємства ухвалюється: А/ емітентом; Б/ емітентом при узгодженні з місцевими органами влади; В/ відповідно до рішень уряду; Г/ по вказівці ГКЦБФР.
Питання 3-4. Особливість неконкурентних заявок на покупку ОВГЗ заключається в тому, що вони: А/ виконуються за середньозваженою ціною аукціону; Б/ подаються з визначенням ціни придбання і кількості; В/ виконуються тільки у разі пониження аукціонної ціни нижче за ціну відсікання; Г/ правильна відповідь не приведена.
Питання 3-5. Облігації місцевих позик випускаються: А/ на пред’явника; Б/ іменними в документарній формі; В/ іменними в бездокументній формі; Г/ форма не регламентується.
Питання 3-6. Доходи по облігаціях можуть виплачуватися: А/ з чітко обумовленим і фіксованим відсотком; Б/ у вигляді дисконту при продажі і з викупом за номіналом; В/ у вигляді процентних платежів, що змінюються залежно від умов випуску; Г/ все, вказане вище. Питання 3-7. Конвертовані облігації характеризуються тим, що вони: А/ викуповуються за вільно конвертовану валюту; Б/ обмінюються на облігації, виражені в конвертованій валюті; В/ обмінюються на прості акції емітента; Г/ вказане в пп. А і Б.
Питання 3-8. За законодавством України облігація не може бути: А/строковою; Б/безстроковою; В/ процентною; Г/ цільовий.
Питання 3-9. Дохід власників облігацій складається з: А/ процентних платежів по облігаціях; Б/ різниці в цінах покупки і продажу; В/ приросту вартості активів, придбаних емітентом за рахунок засобів емісії; Г/ вказане в пп. А і Б.
Питання 3-10. Облігації, які можуть в певний термін обмінюватися на акції цього емітента, називаються: А/ розширюваними; Б/ конвертованими; В/ що компенсуються; Г/ звуженими.
Питання 3-11. Власники облігацій мають право: А/ на отримання фіксованого доходу; Б/ на отримання частини доходу емітента; В/ на участь в управлінні емітентом; Г/ вказане в пп. А і В.
Питання 3-12. Облігації мають право випускати: А/ акціонерні товариства; Б/ товариства з обмеженою відповідальністю; В/ підприємства без державної частки майна; Г/ все, вказане вище.
Питання 3-13. АТ може випускати свої облігації на суму: А/ не більше 10% від статутного фонду; Б/ не більше 100% від статутного фонду; В/ не більше 15% відсотків від суми активів; Г/ без всяких обмежень.
Питання 3-14. Забезпеченням при емісії облігацій місцевих позик може бути наступне майно: А/ яке знаходиться у власності ради; Б/ майно підприємств, які знаходяться на території даної ради; В/ майно особи, яка виступає гарантом погашення облігацій; Г/ майно по вибору інвесторів.
Питання 3-15. Дисконт – це різниця між: А/ ринковою вартістю ЦП і її номіналом, якщо вона продається дешевше номіналу; Б/ номінальною вартістю ЦП і її ринковою ціною, якщо остання вище; В/ номінальною вартістю ЦП і її емісійною ціною, якщо остання вище; Г/ всі відповіді неправильні.
Питання 3-16. Хто має право ухвалювати рішення про емісію облігацій місцевих позик? А/ виконавчий комітет ради; Б/ місцева рада; В/ державна адміністрація даного рівня; Г/ вищестояща рада за узгодженням з адміністрацією.
Питання 3-17. Засоби, отримані емітентом від розміщення емітованих ним облігацій: А/ не підлягають оподаткуванню; Б/ включаються до складу валового доходу і оподатковуються по ставці 30%; В/ оподатковуються по пільговій ставці 10%; Г/ оподатковуються але пільговій ставці 15%.
Питання 3-18. Які критерії впливають на черговість задоволення неконкурентної заявки на покупку ОВГСЗ? A/ ціна, вказана в заявці; Б/ кількість заявлених облігацій; B/ час подачі заявки; Г/ питання поставлене некоректно.
Питання 3-19. Якщо процентні ставки на ринку підвищуються, то ринкові ціни облігацій А/ теж підвищуються; Б/ падають; В/ залишаються без змін; Г/між ними немає зв’язку.
Питання 3-20. Які типи облігацій місцевих позик визначені українським законодавством? А/ процентні; Б/ цільові; В/ дисконтні; Г/ конвертовані. Питання 3-21. Якими засобами можуть сплачуватися облігації місцевих позик при купівлі? А/ по вибору інвесторів; Б/ грошовими коштами; В/ внесенням майна; Г/ по вибору інвесторів.
Питання 3-22. Що таке ЛІБОР на ринку євро позик? А/ термін, що залишився до погашення облігацій; Б/ регулюючий орган, реєструючий нові випуски; В/ ставка, використовувана для визначення купона по облігаціях з плаваючою ставкою; Г/ розмір розрахованого річного доходу по облігації.
Питання 3-23. Статутний фонд закритого акціонерного товариства «Славутич» складає 840 тис. грн. На 1.01.2003 р. сформований резервний фонд 160 тис. грн. На яку суму товариство може випустити облігації? А/ 840 тис. грн.; Б/ 370 тис. грн.; В/ 250 тис. грн.; Г/ 160 тис. грн. Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.006 сек.) |