|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Тема 4. Державні видатки
1. Державні видатки – це: 1) грошові відносини, пов’язані з використанням децентралізованих фінансових ресурсів; 2) економічні відносини, які виникають у процесі формування, розподілу та використання централізованих фондів держави; 3) сукупність фінансових відносин, що виникають на завершальному етапі розподільчого процесу у зв’язку з використанням грошових фондів держави; 4) економічні відносини, які виникають з приводу фінансування делегованих повноважень місцевих органів влади.
2. Об’єктом відносин у сфері державних видатків є: 1) грошові фонди, сформовані у процесі розподілу та перерозподілу частини вартості сукупного суспільного продукту та спрямовані на потреби суспільного розвитку; 2) централізовані фонди держави, кошти яких використовуються на забезпечення економічного розвитку країни;
3) фінансові ресурси державних цільових фондів, які використовуються для фінансування соціальних програм; 4) децентралізовані фонди фінансових ресурсів підприємств державної форми власності, що спрямовуються на фінансування їх виробничої діяльності.
3. Державні видатки відображають: 1) розподіл національного багатства між членами суспільства; 2) розподіл і використання ВВП та національного доходу на накопичення й споживання; 3) розподіл національного доходу на відповідні види грошових коштів, що спрямовуються на задоволення потреб регіонів в економічному і соціальному розвитку; 4) перерозподіл ВВП за допомогою податків.
4. Державні видатки здійснюються: 1) тільки на макрорівні – з централізованих грошових фондів держави; 2) на мікрорівні – з децентралізованих грошових фондів, які належать підприємствам, установам державної форми власності; 3) як на макрорівні – з централізованих грошових фондів держави, так і на мікрорівні – з децентралізованих грошових фондів державних підприємств; 4) немає правильної відповіді. 5. Своєрідність державних видатків полягає у тому, що: 1) державні видатки не закріплені за державними доходами; 2) кожен вид державних видатків закріплюється за конкретним видом державних доходів; 3) державні видатки закріплюються за державними доходами; 4) обсяг державних видатків залежить тільки від обсягу податкових доходів держави.
6. Соціально-економічну суть державних видатків визначають: 1) державні доходи; 2) бюджетний дефіцит; 3) різні форми власності; 4) держава як інститут влади, її функції.
7. Визначити неправильну відповідь. Принципами організації державних видатків є: 1) плановість, цільова призначеність, ефективність використання; 2) рівномірність та зручність сплати податків; 3) незворотність витрат, дотримання режиму економії; 4) постійний контроль за використанням коштів.
8. Державним видаткам властиві такі ознаки: 1) мають імперативний характер, оскільки обумовлені фактом існування держави; 2) спрямовані на відтворення економічних і соціальних відносин; 3) обумовлюють збільшення податкового навантаження на юридичних та фізичних осіб; 4) усі відповіді правильні.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |