|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
Яким законодавчим актом визначаються правові засади функціонування бюджетної системи України?1) Господарським кодексом України; 2) Податковим кодексом України; 3) Бюджетним кодексом України; 4) Конституцією України.
20. Бюджетна система України складається з: 1) державного і зведеного бюджетів; 2) державного та місцевих бюджетів; 3) консолідованого і державного бюджетів; 4) місцевих та консолідованого бюджетів.
21. До місцевих бюджетів в Україні належать: 1) районні, обласні бюджети та бюджети територіальних громад; 2) бюджет міст, сіл, селищ і бюджет Автономної Республіки Крим; 3) обласні, районні бюджети, бюджети сіл та їх об’єднань; 4) бюджет Автономної Республіки Крим, обласні, районні бюджети та бюджети місцевого самоврядування.
22. Сукупність показників усіх бюджетів, що входять до складу бюджетної системи, – це: 1) бюджетний устрій; 2) бюджетна система; 3) бюджетний механізм; 4) зведений бюджет.
23. Зведений бюджет України: 1) затверджується Президентом України; 2) затверджується Верховною Радою України; 3) не затверджується, використовується для аналізу та визначення засад державного регулювання; 4) затверджується Кабінетом Міністрів України.
24. Бюджетна політика – це: 1) сукупність заходів держави щодо організації формування і використання бюджетних ресурсів для забезпечення її економічного і соціального розвитку; 2) система заходів у сфері фінансів з метою цілеспрямованого впливу держави на розвиток фінансово-кредитної системи і національної економіки загалом; 3) сукупність заходів у сфері встановлення, правового регламентування та організації справляння податків і податкових платежів у централізовані фонди держави; 4) немає правильної відповіді.
25. Залежно від тривалості періоду і характеру завдань, що вирішуються, бюджетна політика поділяється на: 1) політику підвищення ролі держави у фінансуванні розвитку виробництва, політику економічного зростання; 2) бюджетну стратегію та бюджетну тактику; 3) політику стримування інфляційних процесів, дискреційну політику; 4) політику максимальних податків та політику виважених податків.
26. Реалізація бюджетної політики, успішне її впровадження забезпечується за допомогою: 1) бюджетного регулювання; 2) бюджетного устрою; 3) бюджетного права; 4) бюджетного механізму.
Що з наведеного не належить до організаційних форм як складових бюджетного механізму? 1) бюджетне прогнозування та програмування; 2) бюджетне планування і оперативне управління; 3) самоокупність та самофінансування підприємств державної форми власності; 4) бюджетний контроль.
28. Визначити неправильну відповідь. Методами (важелями) бюджетного регулювання є: 1) національна та іноземна валюта, дорогоцінні метали, цінні папери, розрахункові документи; 2) податки, обов’язкові збори та неподаткові платежі; 3) бюджетні зобов’язання, бюджетні призначення; 4) бюджетні асигнування та міжбюджетні трансферти.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.003 сек.) |