|
|||||||
АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомДругоеЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция |
ІНСТРУКЦІЯ З РУХУ ПОЇЗДІВ І МАНЕВРОВОЇ РОБОТИ
1. Питання: Який засіб сигналізації та зв’язку установлюється при несправності автоблокування? Відповідь: Телефонний засіб зв’язку.
2. Питання: Яким чином установлюється телефонний засіб зв’язку? Відповідь: Наказом поїзного диспетчера.
3. Питання: Хто наказує здійснити перехід на телефонний зв’язок при несправності напівавтоматичного блокування, а також відновлення руху поїздів за блокуванням? Відповідь: Поїзний диспетчер.
4. Питання: Кому вручається дозвіл на право зайняття перегону при прямуванні поїзда з підштовхуючим локомотивом на весь перегін? Відповідь: Машиністу ведучого локомотива.
5. Питання: Який документ дає право на зайняття поїздом перегону при перерві дії всіх засобів сигналізації та зв’язку? Відповідь: Дозвіл на бланку білого кольору з двома червоними смугами по діагоналях.
6. Питання: Скільки журналів поїзних телефонограм при телефонних засобах зв’язку ведеться на станції, якщо до неї примикають три або більше напрямків? Відповідь: Окремий журнал для кожного перегону, що примикає до цих напрямків.
7. Питання: Ким особисто повинні бути підписані телефонограми при телефонним засобах зв’язку? Відповідь: Черговим по станції. 8. Питання: Як здійснюється рух поїздів на одноколійних дільницях під час перерви дії всіх засобів сигналізації та зв’язку? Відповідь: За допомогою письмових повідомлень. 9. Питання: Яка відстань повинна бути між пунктами зупинки зустрічних господарських поїздів, що відправляються на закритий перегін із різних роздільних пунктів назустріч один одному? Відповідь: Не менше 1000 м.
10. Питання: На якій відстані від хвоста першого господарчого поїзда керівник робіт повинен огородити його з боку станції відправлення сигналами зупинки? Відповідь: 100 м.
11. Питання: Яким документом встановлюються заходи безпеки, яких належить дотримуватись при прийманні та відправлення поїздів із негабаритними та небезпечними вантажами класу 1-ВМ? Відповідь: Інструкціями Укрзалізниці.
12. Питання: Якою має бути швидкість руху поїзда під час приймання на станцію за запрошувальним сигналом або спеціальним дозволом чергового по станції? Відповідь: Не більше 20 км/год.
13. Питання: Якої відстані має бути розрив між составом поїзда перед відправленням з колії та вагонами, які залишаються на колії? Відповідь: Не менше 5 м.
14. Питання: На станціях або окремих станційних коліях з яким ухилом не допускається залишати без локомотива состави поїздів? Відповідь: Що перевищують ухил 0,0025. 15. Питання: В якому документі установлюється швидкість переміщення рухомого складу по вагонних вагах в залежності від конструкції ваг? Відповідь: Технічно-розпорядчому акті станції. 16. Питання: За чиїм дозволом проводиться пересування окремих вагонів на приймально-відправних коліях? Відповідь: Забороняється.
17. Питання: Де поставити в поїзд вагони з негабаритними вантажами відносно вагону з контрольною рамою у спеціальному поїзді? Відповідь: Не ближче 5 вагонів від вагону з контрольною рамою.
18. Питання: Де поставити в поїзд вагони з негабаритними вантажами відносно вагону з контрольною рамою у звичайному поїзді? Відповідь: Не ближче 20 вагонів від вагону з контрольною рамою.
19. Питання: Хто надає наказ про постійне обмеження швидкості на дільницях, перегонах, окремих коліях перегонів і станцій Відповідь: Начальник залізниці. 20. Питання: Хто надає дозвіл для проведення ремонтних та будівельних робіт, що за своїм характером вимагають закриття перегону? Відповідь: Начальник дирекції залізничних перевезень (Начальник залізниці). 21. Питання: Хто керує роботою на закритому перегоні господарчими поїздами (дрезинами)? Відповідь: Керівник, що вказується в дозволі начальника дирекції.
22. Питання: Яка швидкість руху другого, третього господарчого поїзда при наданні «вікон»? 23. Відповідь: Не більше 20 км/год.
Поиск по сайту: |
Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Студалл.Орг (0.004 сек.) |